Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - and E30 "project" (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/254136-e36-and-e30-project.html)

Manu_88 20-04-11 17:27

Re: E36 - and E30 "project"
 
"frankie let" planuri pt e36 sunt destule...arunc motorul ala si pun un 2.5 24V... am o suspensie pt ea si caut ceva jante cu buza care sa se potriveasca... dar mai intai de toate sa termin cu tablaria si sa ii dau o culoare...

am o oferta buna la ea si nu stiu ce sa fac...tot muncid la ea am prins drag,dar daca o so dau imi fac ursu "boboc" :)

DonnLuca 20-04-11 18:39

Re: E36 - and E30 "project"
 
As fi interesat eu de ursulache dar tre intai sa imi dau mazdutza :lol:

Manu_88 24-04-11 20:07

Re: E36 - and E30 "project"
 
am dat matza....asa ca daca nu o sa vand cat de curand e30-ul o sa il tin si o sa-l fac ca pentru mine;)h

Maniak22 24-04-11 21:07

Re: E36 - and E30 "project"
 
Quote:

Originally Posted by Manu_88 (Post 4279361)
am dat matza....asa ca daca nu o sa vand cat de curand e30-ul o sa il tin si o sa-l fac ca pentru mine;)h

Pot sa te intreb..... daca in a 2-a pagina ai vandut pisica si ai de gand sa vinzi si ursul :):) :D ce le-ai mai facut topic ????

Manu_88 24-04-11 22:39

Re: E36 - and E30 "project"
 
poti sa interbi ce vrei tu:)
pt e 36 am primit oferta pe care nu am putut sa o refuz,asta ca sa fiu in ton cu poza ta de la avatar:)

iar e30 a ramas intradevar la vanzare dar asta doar pt cateva zile pt ca planuiesc sa il fac asa cum trebuie...daca o sa ramana la mine (cel ma probabil) o sa pastrez topicul pt el.

eu planuiam sa tin e36 dar cred ca raman tot cu batranul urs;)

Maniak22 24-04-11 22:46

Re: E36 - and E30 "project"
 
Quote:

Originally Posted by Manu_88 (Post 4279582)
poti sa interbi ce vrei tu:)
pt e 36 am primit oferta pe care nu am putut sa o refuz,asta ca sa fiu in ton cu poza ta de la avatar:)

iar e30 a ramas intradevar la vanzare dar asta doar pt cateva zile pt ca planuiesc sa il fac asa cum trebuie...daca o sa ramana la mine (cel ma probabil) o sa pastrez topicul pt el.

eu planuiam sa tin e36 dar cred ca raman tot cu batranul urs;)


Aia cu "an offer you can't refuse "mi-a placut :):)

Ce sa zic.. bafta cu ursul.... asteptam poze noi si sper sa nu-l vinzi sa te apuci de el:)

Manu_88 25-04-11 12:37

Re: E36 - and E30 "project"
 
"Maniak22" mersi,zilele astea o sa vad de un tinichigiu...vad ca esti din zona poate-mi vinzi un pont!

Maniak22 25-04-11 13:31

Re: E36 - and E30 "project"
 
Quote:

Originally Posted by Manu_88 (Post 4280316)
"Maniak22" mersi,zilele astea o sa vad de un tinichigiu...vad ca esti din zona poate-mi vinzi un pont!

Da-i un ochi pe topicul lui Caius si vezi acolo un tinichigiu bun ce i-a facut aripile la cabrio :)

TM92VIC 03-05-11 05:54

Re: E36 - and E30 "project"
 
Foarte frumos ursu te vad destul de des prin orash !

de ce nu arunci un 2.5 pe urs dak tot ai vandut pisica ? :P

bafta cu proiectu si nu`l da ca i prea frumos

Manu_88 03-05-11 23:37

Re: E36 - and E30 "project"
 
pai asa o sa fac;) gasisem un 2.5 dar nu am avut bani si l-am pierdut... saptamana asta il mai pun la punct cu tabla...
cat despre honda ta imi place tare mult frumoasa si "potenta" :)
daca ma mai vezi prin trafic da un semn si mai vb (duc lipsa de prieteni pasionati de auto:)) )

on: rog un moderator sa schimbe titlul topicului " e30 white coupe -teenage dream- "

Adryanno 04-05-11 21:28

Re: E36 - and E30 "project"
 
Arata bine ursu' . Dc vrei sa il dai ? :???:

Manu_88 05-05-11 00:13

Re: E36 - and E30 "project"
 
sincer sa fiu cu tine nu cred ca il mai dau...imi bagasera multi tot felu de idei ca e prea jos ca consuma ca e vechi ca nu stiu...tot felul...intr-un fel realizez ca nu e chiar asa de practica masina asta de mers zi de zi...dar usor usor m'am obisnuit cu ea si ba mai mult am realizat de ce ma indragostisem eu in liceu de e30....si asta e pt senzatia aia de la volan...chiar inegalabila...

Cobor mereu din el cu zambetul pe buze:)

de saptamana viitoare intra la "aranjat" si poate revopsit...dupa urmeaza interiorul.

Adryanno 05-05-11 00:51

Re: E36 - and E30 "project"
 
Eu zic sa nu il dai .. e frumos .. se poate face si mai frumos..bafta cu ursuletul..si eu mi-am dorit un e30..dar am ajuns la vw :D

red_edition 05-05-11 17:57

Re: E36 - and E30 "project"
 
un ursulet bine aranjat face cat o mie de pisici!!! apuca-te de el si nu o sa-ti para rau. bafta;)

Sebastian.C 06-05-11 00:10

Re: E36 - and E30 "project"
 
Man, al cui e Golful cabrio? Era intr-o poza...


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning