Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - bmw e36 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/253754-e36-bmw-e36.html)

bogdan.t 22-04-11 16:37

Re: E36 - bmw e36
 
lasa originalul

uccin 22-04-11 16:45

Re: E36 - bmw e36
 
Quote:

Originally Posted by bogdan.t (Post 4275813)
lasa originalul

asa cred ca o sa fac,doar ca este imbracat in piele si este cam tocit.

DEVIL's Style 23-04-11 12:44

Re: E36 - bmw e36
 
Quote:

Originally Posted by uccin (Post 4275819)
asa cred ca o sa fac,doar ca este imbracat in piele si este cam tocit.


Il poti reconditiona , si va arata ca nou. jantele actuale sunt frumoase dar , sa fie reconditionate , culoarea ta de pe masina imi place enorm si vad ca da bine pe ea. sa ai spor

uccin 23-04-11 20:18

Re: E36 - bmw e36
 
Quote:

Originally Posted by DEVIL's Style (Post 4277458)
Il poti reconditiona , si va arata ca nou. jantele actuale sunt frumoase dar , sa fie reconditionate , culoarea ta de pe masina imi place enorm si vad ca da bine pe ea. sa ai spor

app.de vopsea,nu am spus de la inceput ca este vopsita de mine.vopseaua cred ca este unicat.am un prieten vopsitor si vopseaua este facuta din multe nuante de gri si negru metalizat.MAI BINE SPUS DIN CE A RAMAS DE LA UNUL,DE LA ALTUL.
eu am cumparat numai lacul.si asa a iesit un fel de negru carbon.:lol:

Maniak22 23-04-11 21:20

Re: E36 - bmw e36
 
CE ai de gand cu jantele? Am vazut ca jantele plang dupa culoarea originala....

uccin 24-04-11 08:00

Re: E36 - bmw e36
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4278248)
CE ai de gand cu jantele? Am vazut ca jantele plang dupa culoarea originala....

jantele le voi sabla la un prieten care sableaza geamuri,.dupa care le dau cu lac sa ramana la culoarea originala.dar asta o fac dupa sarbatori.

Maniak22 24-04-11 21:12

Re: E36 - bmw e36
 
Quote:

Originally Posted by uccin (Post 4278549)
jantele le voi sabla la un prieten care sableaza geamuri,.dupa care le dau cu lac sa ramana la culoarea originala.dar asta o fac dupa sarbatori.

Asa mai da :D

dar daca ai renunta la tot ce e aftermarket... ar fi si mai beton:)

ukyobob 26-04-11 11:56

Re: E36 - bmw e36
 
usor . usor incepe sa arate kt mai bine, incepe sa-mi placa ,incearca sa revi kt mai mult la ce tine de originalul masini " renunta la aftermarcket" si dak faci un tuning fal cat mai finut ..spor la proiectul tau si kti mai multi km...

sRn- 26-04-11 12:11

Re: E36 - bmw e36
 
Semnalizarile fata punele folie si lor daca ai pus pe faruri ..toba sucks..cum au zis si restu proiectoarele proiectoarelor si atat.multi bani in continuare ..


All times are GMT +2. The time now is 03:52.

- Copyright 2026 4Tuning