Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Masina mea Bmw E36 cabrio! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/253669-e36-masina-mea-bmw-e36-cabrio.html)

bizi 27-04-11 13:50

Re: E36 - Masina mea Bmw E36 cabrio!
 
Bafta, ca ai cam mult de munca.
Numai bine !

Maniak22 27-04-11 14:12

Re: E36 - Masina mea Bmw E36 cabrio!
 
Quote:

Originally Posted by cypy_00 (Post 4284904)
Am primit ieri un telefon de la un posibil client al celei albe...daca nu se concretizeaza nimic mut tot ce am bun de pe cealalta pe asta inclusiv interior,bord,eu as dori si mocheta dar e cam greu!

Pai si daca o dai pe aia alba cum mai faci "recarosarea" mult asteptata?:D

cypy_00 27-04-11 14:39

Re: E36 - Masina mea Bmw E36 cabrio!
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4285475)
Pai si daca o dai pe aia alba cum mai faci "recarosarea" mult asteptata?:D



In cazul in care o dau pe aia,o pun si pe asta la vanzare si iau alta ori cabrio ori coupe!

cypy_00 27-04-11 14:48

Re: E36 - Masina mea Bmw E36 cabrio!
 
Quote:

Originally Posted by bizi (Post 4285436)
Bafta, ca ai cam mult de munca.
Numai bine !



Multumesc...stiu!Numai bine

dony ddc 27-04-11 16:10

Re: E36 - Masina mea Bmw E36 cabrio!
 
Am si eu o curiozitate.Cat te-a costat?:-)

Maniak22 27-04-11 20:01

Re: E36 - Masina mea Bmw E36 cabrio!
 
Quote:

Originally Posted by cypy_00 (Post 4285522)
In cazul in care o dau pe aia,o pun si pe asta la vanzare si iau alta ori cabrio ori coupe!


Si iti iese ceva din afacerea asta ?:D

cypy_00 27-04-11 21:15

Re: E36 - Masina mea Bmw E36 cabrio!
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4286188)
Si iti iese ceva din afacerea asta ?:D

Nu imi iese...iti dai seama dar scap de a avea de munca ogramada si iau una mai calumea la care nu am asa mult de muncit!


All times are GMT +2. The time now is 12:51.

- Copyright 2026 4Tuning