Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   VW Golf mk3 low (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/253195-vw-golf-mk3-low.html)

retro_renault 14-04-11 20:35

Re: VW Golf mk3 low
 
frumoasa la exterior , joasa cam cat a mea, clean tot ce trebuie, dar cand vezi interiorul.. e wow ! :shock: pastreaz-o clean , mergi pe german style, ca asa a fost inceputa si asa merita un golf! bafta cu ea!

andoGSI 14-04-11 21:35

Re: VW Golf mk3 low
 
Quote:

Originally Posted by Angel-Boy (Post 4253521)
Salut , este extrem de frumos la interior , exteriorul e dragut , dar pentru a prezenta masina la un show , ar trebui sa fie creatie proprie , asta e parerea mea , toti putem cumpara masini si dupa "wow, ce misto "

stiu ce zici,dar masina nu v-a ramane asa,am zis ca o sa mai urmeaza modificari,nu compar o masina facuta si ma duc cu ea...nu sunt genu

andoGSI 14-04-11 21:39

Re: VW Golf mk3 low
 
Quote:

Originally Posted by retro_renault (Post 4256228)
frumoasa la exterior , joasa cam cat a mea, clean tot ce trebuie, dar cand vezi interiorul.. e wow ! :shock: pastreaz-o clean , mergi pe german style, ca asa a fost inceputa si asa merita un golf! bafta cu ea!

merci:) clean ramane :D

andoGSI 14-04-11 21:40

Re: VW Golf mk3 low
 
Quote:

Originally Posted by valyh (Post 4255808)
tre sa dai de baut:)) asa masina era pacat s-o pierzi...frumoasa rau! mai ales interiorul...daca o vinzi si pe asta vin si te tau, te feliez, cu talent te decupez:twisted:

da valy:)) oricum voi 2 stiti fiecare pas ce il fac:D

andoGSI 14-04-11 21:41

Re: VW Golf mk3 low
 
Quote:

Originally Posted by vwgolf_trei (Post 4256104)
super tare interioru !!! bafta cu masina e pacat sa o dai!!

merci:D
momentan masina ramane pt modificari:)

andoGSI 14-04-11 21:44

Re: VW Golf mk3 low
 
Quote:

Originally Posted by davay (Post 4255830)
E absolut superba masina,eu nu as mai modifica nimic,poate,cum ziceau colegii de mai sus,o buza de VR6,in rest...e de vis:X Chiar sunt curios daca ai vei aduce modificari in continuare pentru ce vei opta. Sa o stapanesti sanatos si fara incidente.


P.S: Mai zicea cineva,un pretz se poate?Macar pe PM,ma tenteaza un golf (ma tenteaza rau de tot) si sunt curios in privinta pretului.Merci

Merci,pei urmeaza buza vr6,grila fara semn,modificari la fata si spate etc:)
ai pm

andoGSI 14-04-11 21:49

Re: VW Golf mk3 low
 
Quote:

Originally Posted by Detman (Post 4255845)
foarte frumoasa masina. am mai vazut-o prin oras. imi place f mult interiorul cu toate ca nu e culoarea mea preferata. eu zic ca, ai putea sa faci cumva sa scapi de cromul acela din faruri . buza de vr6, jantele reconditionate ( polish profesional pt buze ) si eventual sa vopsesti interiorul jantei o culoare mai frumoasa, poate un gri... ceva mai inchis putin.
in rest, eu zic ca poti sa te pui pe treaba sa strangi bani de 1.8t :P.

bafta.

Merci:)
oricum urmeaza grija fara semn,faruri pe negru mat(dispare orice urma de crom),buza vr6:) tot felu,nu is genu sa iau o masina si sa o las asa:D

Detman 15-04-11 01:06

Re: VW Golf mk3 low
 
eu sincer am facut altceva la masina mea, am pus grila cu semn in locul celei fara. eu as zice sa o lasi aceasta, cu semn. da mai bine. ar fi foarte frumos sa cauti un hayon de america, pentru numar mic. ar arata f bine, si acum am observat , sa schimbi semnalizarile si proiectoarele din bara ( sau ce sunt alea ) pentru ca par cam invechite.

spor. poate ne vedem la o intalnire VW, sau prin oras . ;)

t1grul 15-04-11 08:52

Re: VW Golf mk3 low
 
Foarte ingrijita masina, bafta la modificari

valyh 15-04-11 10:22

Re: VW Golf mk3 low
 
referitor la grila...eu as zice altceva: sa muti semnul intr-o parte...arata super! am vazut mai demult pe un forum din afara si e altceva! sa fii cat de cat unic!

ovidiu89 15-04-11 14:25

Re: VW Golf mk3 low
 
sunt acelea ce sunt facute cu semnul intr-o parte si in loc de semn e un zar:lol:. o sa caut deseara o poza

valyh 15-04-11 14:55

Re: VW Golf mk3 low
 
da...si alea sunt frumoase...dar sunt si cu sigla normala mutata intr-o parte :D

golfun 15-04-11 17:45

Re: VW Golf mk3 low
 
Sa-l stapanesti sanatos,foarte frumos ,interiorul..criminal:D.Bafta!

andoGSI 15-04-11 23:04

Re: VW Golf mk3 low
 
Quote:

Originally Posted by Detman (Post 4257076)
eu sincer am facut altceva la masina mea, am pus grila cu semn in locul celei fara. eu as zice sa o lasi aceasta, cu semn. da mai bine. ar fi foarte frumos sa cauti un hayon de america, pentru numar mic. ar arata f bine, si acum am observat , sa schimbi semnalizarile si proiectoarele din bara ( sau ce sunt alea ) pentru ca par cam invechite.

spor. poate ne vedem la o intalnire VW, sau prin oras . ;)

ok,ms :D knd ma vezi da un blitz:D
PS. numerele o sa fie altele:))

andoGSI 15-04-11 23:06

Re: VW Golf mk3 low
 
Quote:

Originally Posted by golfun (Post 4258592)
Sa-l stapanesti sanatos,foarte frumos ,interiorul..criminal:D.Bafta!

ms:)
am inceout de azi sa refac incet interioru,are locuri cusute aiurea,descusute,dezlipite...etc incet incet o fac toata:)


All times are GMT +2. The time now is 12:22.

- Copyright 2024 4Tuning