![]() |
Re: KIA
Hai sa sparg gheata. :D
Configuratie: Kia Cee`d 1,4 GSL varianta de echipare Best, culoare Abyss Blue. Masina a sosit dupa aproximativ 3 saptamani de la comanda. De pe scaunul din dreapta mi`am dat seama ca masina e extrem de spatioasa. Chiar si cu scaunul fata dat la maxim spre spate tot mai ramane loc pentru picioare. Masina e silentioasa si sprintena, iar sistemul audio e ...foarte tare frate ! Deocamdata are doar 140 de km pentru ca a fost vreme rea si a fost tinuta mai mult in garaj. Revin in curand cu poze :D. |
Re: KIA
Kia Cee'd 1,4 - 109 CP, Silver - argintie, comandata in mai 2007, venita dupa doua luni, de ziua mea, ina ceiasi zi :D. chipare Best cu inca ceva mici optionale, ma apropii vertiginos de 30.000 de km, fara probleme marcante. Cel mai multumit am fost in vara asta, cand in concediu, in 2000 de km, 2 adulti+2copii si multe bagaje, AC non stop pornit, am scos un consum de 6,3.
|
Re: KIA
4 Attachment(s)
Pozele promise:
|
Re: KIA
DC sters nr ?
|
Re: KIA
Puteam sa il las...oricum sunt numere rosii...asa mi`a venit azi dimineata :))
|
Re: KIA
1 Attachment(s)
Putina joaca in Photoshop :D :arrow:
|
Re: KIA
Quote:
|
Re: KIA
Multumesc pentru sfaturi! M`am jucat mai mult ca sa vad cum i`ar sta cu plasa si am decis sa ii fac si niste pleoape si sa ii pun si jante.(se vede ca nu am lucrat migalos :D). Ma gandesc la niste modificari pe cand voi implini 18 ani, nu vor fi drastice ci simple si de efect.
Cat despre Cee`d eu zic ca are cel mai bun raport calitate/pret/dotari. |
Re: KIA
3 Attachment(s)
Am si eu o Kia Sorento EX,varianta Comfort,fabricata in 2006,motorizarea de 3.3 L 241 de cai...benzinarita :)
Sunt foarte multumit de masina pana acum...km nu stiu exact cati are,dar o sa ma uit si o sa spun exact,cand o sa ii fac si ceva poze. Momentan nu am decat cateva poze facute in garajul de la tara... Scuzati calitatea pozelor...pe vremea aia aveam un telefon vraiste,dar acum e altceva :) Promit poze curand ! |
Re: KIA
Frumos Sorento ! Sa il stapanesti sanatos fara evenimente neplacute !
|
Re: KIA
Multumesc,la fel !
Saptamana trecuta am fost la RAR...a trecut fara nicio greata. E bine ca la mine se face RAR-ul in spatele blocului,ca acolo e reprezentanta KIA :D |
Re: KIA
Si eu am fost ieri dupa numere. Azi trebuie sa le pun. Mi`e cam frica sa nu rup chestia aia neagra din jurul lor :-s. Nu stii au vreun mecanism prin care sa le dau jos?
|
Re: KIA
Habar nu am...la mine in general cand e ceva de schimbat la vre-una din masini ori apelez la un vecin & prieten bun care se pricepe,ori tata :)
Eu sunt constient ca nu ma pricep,si am zis ca mai bine nu ma bag... |
Re: KIA
Sper sa ne descurcam eu si tata... :))
|
Re: KIA
Kia Pro Cee`d City black pearl , aproape 2000 de km,foarte multumit de ea , aceleasi impresii ca majoritatea posesorilor,ireprosabila pana acum pentru pretul ei.
http://picasaweb.google.com/clawmvp/MyProCeeD pozele sunt de cand am ridicat masina ,dar nu s-a schimbat de atunci :> bafta. |
| All times are GMT +2. The time now is 11:52. |
- Copyright 2026 4Tuning