![]() |
e betoana rau mashinutza am vazut`o de cateva ori in parcare la lotus...am inteles ca sta prin zona....aniway...ala n`are nevoie de flame thrower kit...skuipa flacari \"singur\" :D
|
Cine te-a informat ca masina (Beach Beetle) ar fi unicat in Romania, te-a mintit. mai este cel putin una, la timsoara, si poate si in romania.
|
yo nu am vazut nici un exemplar, dar nu cred ca este unicata
|
si eu am vazut una la mare.dar nu mi se pare cine stie ce scula de masina...parerea mea
offtopic: exista niste kart uri care prind suta in 2,5 sec sau ceva de genul am vazut intr o emisiune la top gear. iei spuneau ca unul costa undeva intre 12k si 24k lire. are cineva mai multe info despre astea? |
super caterinca buggyurile astea, dar nu cred ca este unicat in tara.
|
shi eu am vazut in Timisoara asha ceva... se numsthe VW Buggy Am vazut-o la TEO&MEDOIL
|
Dodo_AMJ , un kart clasa Biland face 8000 de euro si are vreo 40 de CP. Un kart clasa ICC are 50 de CP, 6 trepte , motor in 2 timpi (Biland e in 4 timpi) si e ceva mai scump. Asta chiar prinde suta in 2,5 sec.
|
Re: SUPER MASINA IN ORADEA !!! UNICATA IN ROMANIA !!!
Nu vad la ce poti folosi o astfel de masina . Mai smecher mi se pare un Wrangler dinala decapotabil ... daca tot se vorbea de masina pt litoral
|
Re: SUPER MASINA IN ORADEA !!! UNICATA IN ROMANIA !!!
Am vazut una in timishoara. Tot timpu parcata langa selgros.....
|
Re: SUPER MASINA IN ORADEA !!! UNICATA IN ROMANIA !!!
mah, daca ai vazut tu decat una sa nu crezi ca e unicat..din cate s-au raportat aici pe site sunt cel putin 10-15 in toata tara..cine stie, poate sunt mai multe si in orashu tau, dar astea's masini care ies doar vara, in restu anului stau in garaj..
|
Re: SUPER MASINA IN ORADEA !!! UNICATA IN ROMANIA !!!
sunt super si fac multa galagie am mers in spatele uneia;)
ce sa mai super |
| All times are GMT +2. The time now is 09:59. |
- Copyright 2026 4Tuning