![]() |
eryka, spor la pedalat :lol:
mai si vroiai la sala! acum iti lucrezi picioarele original. :lol: :lol: :wink: |
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
Eryka frumos jaguarul tau ...
Spor la pedalat si putine cazaturi in viata :wink: :!: Sa bagi si tu tunul in el ... ce naiba ... :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
la faza cu bicicleta a mai fost un baiat cu BICICLETA TUNINGATA....nu stiu daca mai are asa farmec poanta......
|
Re: Mi-am luat jaguar
Nu va mai luati ma de biciclisti ca daca va tin... ziua in amiaza mare... va fac cu bicicleta (si voi cu masina) ... de la uniirii pana la casa presei libere.. in orce zi a saptamanii.... Go go go Eryka
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:26. |
- Copyright 2026 4Tuning