Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Mi-am luat jaguar (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2497-luat-jaguar.html)

Ema 15-11-04 12:21

eryka, spor la pedalat :lol:

mai si vroiai la sala! acum iti lucrezi picioarele original. :lol: :lol: :wink:

ffocus 15-11-04 12:33

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MaF|OtU 15-11-04 19:59

Eryka frumos jaguarul tau ...
Spor la pedalat si putine cazaturi in viata :wink: :!:
Sa bagi si tu tunul in el ... ce naiba ... :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

orlando 26-11-04 10:10

la faza cu bicicleta a mai fost un baiat cu BICICLETA TUNINGATA....nu stiu daca mai are asa farmec poanta......

(!8Y_M 11-12-06 20:34

Re: Mi-am luat jaguar
 
Nu va mai luati ma de biciclisti ca daca va tin... ziua in amiaza mare... va fac cu bicicleta (si voi cu masina) ... de la uniirii pana la casa presei libere.. in orce zi a saptamanii.... Go go go Eryka


All times are GMT +2. The time now is 09:26.

- Copyright 2026 4Tuning