Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Sunt versuri sau realitate? (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/2492-versuri-realitate.html)

B 68 VLD 15-11-04 15:01

Mi-am amintit ce masina este. Este Oldsmobile. :wink:

MaF|OtU 15-11-04 19:19

Super filmuleztu .... super masina ...
Banuiesc ca l-ati vazut si voi ...
Ce prere aveti :?:

B 68 VLD 15-11-04 21:16

Masina imi place mult din cauza sistemului audio. Daca nu ati fost acolo live nu aveti cum sa intelegeti! :( Se auzea beton si a zis ca a dat decat 4000W RMS din 8000W RMS! :) Aia da putere fratilor. :shock: Masina a fost la intalnirea aceea de la Ploiesti cand trebuiau sa fie curse si nu s-au mai tinut!

MaF|OtU 15-11-04 21:22

Eu inteleg .... mi-a explicat unul cum a fost ...
Si cred tot ce a ce a spus ...

Stiam si eu ca a fost la o organizare deasta .... da nu am retinut unde si cand :!:
Detaliile mi le-a dat un prieten care a fost acolo 8)

GolfuletzS 16-11-04 07:26

MAMA frate cum se aude :) mishto ... imi plac si neoanele din interior se aprind dupa bass :lol:

tng 16-11-04 08:26

1 Attachment(s)
B 68 VLD masina asta e a ta?..sau ti-ai pus numele asta doar ca-ti place masina?

Despre ce e vorba in filmuletzu ala ca yo nu pot sa-l downloadez(imi da o eroare de explorer:( )

B 68 VLD 16-11-04 11:09

Quote:

B 68 VLD masina asta e a ta?..sau ti-ai pus numele asta doar ca-ti place masina?
A mea este! :lol:

Quote:

da nu am retinut unde si cand
A fost la Ploiesti, o intalnire in loc de curse.

GolfuletzS 16-11-04 11:12

Frumos Nubira alte poze ai ? :twisted:

B 68 VLD 16-11-04 11:17

Uite-te si tu la pozele de la Prisma de la indemanare de acum 2-3 saptamani cand au fost!

luca 16-11-04 11:27

Vlade tata ai ajuns vedeta, imi dai si mie un autograf? :lol:

B 68 VLD 16-11-04 12:46

Nu sunt vedeta si nici nu vreau sa ajung! Vedetele sunt altii! :wink:

Nefiind vedeta nu am cum sa-ti dau autograf, Cristi! :lol:

luca 16-11-04 13:41

Vreau autograf ! ! ! ! ! ! ! vezi ca te caut si-ti sparg rotile, si iti fur si un subwoofer, ca si asa nu am. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tng 16-11-04 18:40

o dam pe off-topic... :)

VLD`ule ya pune mey frate si u poza cu subwooferu` ala de`ti sarea eleronul la Ploiesti. :P (adica erau 2 sub,dar ala cu geam de sarea difuzorul pe Bitza-Urmatorul pas) :P

B 68 VLD 16-11-04 19:56

1 Attachment(s)
Nu are geam dar in fine. Iti pun poza cu cel kicker de 400W RMS! Si eleronu imi cam sare de la bass! :)

luca 16-11-04 20:11

Ma eu nici nu stiam unde ai statia acum o vad, de fiecare data cand ma uitam la el in portbagaj, ori era vreo cutie care nu ma lasa sa vad ori vreun pitic inghesuit pe acolo, acum vad si eu clar. :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 03:10.

- Copyright 2026 4Tuning