Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   8.10.2006 accident Ferrari pe podul Floreasca (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/24886-8-10-2006-accident-ferrari-podul-floreasca.html)

dmn 09-10-06 17:01

Re: 8.10.2006 accident Ferrari pe podul Floreasca
 
Quote:

Originally Posted by Ema (Post 580501)
Aiurea comentarii, sincer! Fratilor, omul s-a spart in figuri, sa plateasca. E vorba de viata unui om nevinovat. Boschetar, neboschetar sarmanul om a murit. Ce atata "sper sa scape"?! Putea fii oricine acolo. Voi chiar nu aveti constiinta?
Si masina nu era a lui. E inscrisa pe firma, intr-adevar. Dar firma este a unei rude de-a soferului.

adevarul asta e! si in definitiv cine se mai gandeste la masina? conteaza a cui era?
e un fier ! e adevarat... unul mai deosebit, dar ... tot fier!

R-NOS15 09-10-06 18:00

Re: 8.10.2006 accident Ferrari pe podul Floreasca
 
http://www.protv.ro/stiri/filme/salt...file=3857#3857

Mandella 09-10-06 18:32

Re: 8.10.2006 accident Ferrari pe podul Floreasca
 
oricum o iei, dc moare un om e nasoala treaba
tre sa fii super tatic sa te scoti de puscarie.......nu zic ca nu sunt destui!!


All times are GMT +2. The time now is 20:46.

- Copyright 2026 4Tuning