![]() |
Re: 8.10.2006 accident Ferrari pe podul Floreasca
Quote:
e un fier ! e adevarat... unul mai deosebit, dar ... tot fier! |
Re: 8.10.2006 accident Ferrari pe podul Floreasca
|
Re: 8.10.2006 accident Ferrari pe podul Floreasca
oricum o iei, dc moare un om e nasoala treaba
tre sa fii super tatic sa te scoti de puscarie.......nu zic ca nu sunt destui!! |
| All times are GMT +2. The time now is 20:46. |
- Copyright 2026 4Tuning