Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Buzau (https://forum.4tuning.ro/192-buzau.html)
-   -   Modificari facute la masinile noastre (https://forum.4tuning.ro/192-buzau/248569-modificari-facute-masinile-noastre.html)

Rotty 30-03-11 00:59

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
tuner sti sa lucrezi cu fibra de sticla ?

tuner-man 30-03-11 15:09

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
Da rotty , deja am noua locatie popas merei inca facem curatenie si etc. curand sper sa ma apuc de lucru!

Rotty 30-03-11 20:25

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
hmmm dami un PM cu id tau de mess , daca stai pe mess :P sa vb ...

tuner-man 30-03-11 22:54

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
Uite aici nr. meu 0786594678 dami un mesaj ceva si iti dau id-ul meu , oricum momentan nu fac nimik decat cateva mici chestii cred ca de pe data de 10 incepe treaba , bafta!

Rotty 31-03-11 00:05

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
tunner nu am msge ... dami PM cu id-u ... mie ca dormi nu te sun acum :P

tuner-man 24-04-11 20:32

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
Va rog frumos indicatimi pe cineva care roluieste tabla , niste lamele de tabla de 4mm au in jur de 3 cm latime! Ft curand ma apuc de un proiect si am nevoie urgent de ajutor ! Mai doresc sa aflu daca cineva stie unde gasesc si eu doua spoilare late pentru golf 2 ! Bafta tuturor

M_Mix 02-05-11 09:22

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
salut, stiti pe cineva in buzau care sa repare fibra de sticla, mai exact un spoiler?

AnduGTR 02-05-11 09:41

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
Spoiler (asa se intituleaza el) - 0765 456 798. E pe str Constitutiei.

M_Mix 02-05-11 09:43

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
multumesc

italyan 07-05-11 19:43

bad boy made it home
 
3 Attachment(s)
executat din fibra de sticla (kitt fibra de sticla mai exact)

pyttbull 10-05-11 16:08

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
numi place deloc cum ai facut-o .capota neagra ....bara neagra ..si restu rosie v :boxing:

italyan 10-05-11 20:54

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
10 Attachment(s)
restul pozelor cu pasii

trebuia sa fac cumva ..pana o vopsesc total :):):) pana una alta e frumoasa si asa:)

tuner-man 27-06-11 21:19

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
8 Attachment(s)
imi pare rau ca nu am mai postat am facut mai multe recent insa zilele acestea am reparat golful 3 , al unui prieten. a lovito si la aripa din fata jos i se mancase toata tabla , in seara asta am si vopsito a iesit perfect nu se cunosc retusurile maine pun poze cu ea vopsita ! i-am vopsit tamburi spate si la grila pe fata cu rosu unde scrie gti :D ! si 2 poze cu un opel corsa tot al unui prieten i-am schimbat farurile ( cele vechi erau matuite si crapate ) si un polish complet !

blondhu 08-02-12 00:15

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
salut....stie cnv unde as putea face in buzau un bad boy look la un logan si cat mar costa???

lorenzo123 25-02-12 00:37

Re: Modificari facute la masinile noastre
 
Quote:

Originally Posted by italyan (Post 4317245)
restul pozelor cu pasii

trebuia sa fac cumva ..pana o vopsesc total :):):) pana una alta e frumoasa si asa:)

ytalian ca sa faci asa cv la o dacia 1310, cat mar costa te rog?? uite id meu daca ai amabilitatea :laurrentiu29 ms


All times are GMT +2. The time now is 11:51.

- Copyright 2026 4Tuning