![]() |
Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
O fi vazut omu' ca n-ai frane :))
|
Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
Quote:
Ursul are chiar semislicuri pe fata si franeaza f f bine. In fine ... atunci nu le aveam.8) Si-a luat o cunostinta un boxster nou de ceva timp, ma tot tin de capul lui ... sa vedem. |
Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
Quote:
|
Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
ce faceti mai baieti aici irositi foaie computerizata degeaba.....si app cine e ala cu Letu domne...:-D
|
Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
Sa inteleg ca trage Letul ?
Sa-mi spui cu ce vrei sa incerci, cu 1.5 sau cu 2.0 |
Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
dupa seara asta s-au descoperit niste prob gaureke in capacu de la admisie....mi-a scazut presiunea cu 4 5 psi si niste faze ca murea motoru la ralantii care urmeaza sa desc de la ce e....faza cu presiunea mi-am dat seama in drum spre casa...dupa ce am plecat de la locul faptei :sad:
|
Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
Quote:
|
Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
Quote:
|
Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
pana una alta,ar fi mai bn sa o lasam asa cum a picat,sa nu mai cautam scuze:D
|
Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
Quote:
|
Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
s-au raspunsul de omida in cazul tau :lol::lol::lol:
|
Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
Quote:
Asa-i in tenis: mai pierzi mai castigi...asta e, data viitoare |
Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
Quote:
|
Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
pana una alta nu a spart curu nimanui
|
Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning