Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Provocari - cine cu cine ce a facut (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/248254-provocari-facut.html)

VooN 23-03-11 12:13

Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
 
O fi vazut omu' ca n-ai frane :))

alexone 23-03-11 12:41

Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
 
Quote:

Originally Posted by VooN (Post 4193654)
O fi vazut omu' ca n-ai frane :))

:D:D:D Merg franele la ambele binisor.
Ursul are chiar semislicuri pe fata si franeaza f f bine.
In fine ... atunci nu le aveam.8)

Si-a luat o cunostinta un boxster nou de ceva timp, ma tot tin de capul lui ... sa vedem.

sittheo 23-03-11 18:38

Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
 
Quote:

Originally Posted by VooN (Post 4193654)
O fi vazut omu' ca n-ai frane :))

asta a fost tareeeeeeeeeee...............:lol::lol::lol::lol:

Andu_focus 24-03-11 06:44

Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
 
ce faceti mai baieti aici irositi foaie computerizata degeaba.....si app cine e ala cu Letu domne...:-D

VooN 24-03-11 16:18

Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
 
Sa inteleg ca trage Letul ?
Sa-mi spui cu ce vrei sa incerci, cu 1.5 sau cu 2.0

Andu_focus 26-03-11 00:44

Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
 
dupa seara asta s-au descoperit niste prob gaureke in capacu de la admisie....mi-a scazut presiunea cu 4 5 psi si niste faze ca murea motoru la ralantii care urmeaza sa desc de la ce e....faza cu presiunea mi-am dat seama in drum spre casa...dupa ce am plecat de la locul faptei :sad:

alexone 26-03-11 09:40

Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
 
Quote:

Originally Posted by Andu_focus (Post 4200570)
dupa seara asta s-au descoperit niste prob gaureke in capacu de la admisie....mi-a scazut presiunea cu 4 5 psi si niste faze ca murea motoru la ralantii care urmeaza sa desc de la ce e....faza cu presiunea mi-am dat seama in drum spre casa...dupa ce am plecat de la locul faptei :sad:

Chiar ma miram sa te bat asa de rau. Ma asteptam sa fie invers.

Andu_focus 26-03-11 10:18

Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
 
Quote:

Originally Posted by alexone (Post 4200970)
Chiar ma miram sa te bat asa de rau. Ma asteptam sa fie invers.

akm m-am uitat la admisie si e umezeala pe acolo...stiam k da pe undeva dar akm parca e mai multa...si oricum am simtit un soc ieri la ultima tura....mi-a dat si fum de amestec bogat porma cand am ajuns acs...treb sa rezolv treb astea si sa pun si IC ala odata...e vb de timp si bani k deobicei....la mn k deobicei e vb de cat de bn incalzesc cauciucurile si plecarea..insa ma streseaza idea cu cutia k se paote crava oricand de la burn-uri,ai vaz si u dif intre ture atunci cand erau bocna cauciucurile si cand erau cat de cat ok....:sad:

alex PH 88 NAS 26-03-11 16:29

Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
 
pana una alta,ar fi mai bn sa o lasam asa cum a picat,sa nu mai cautam scuze:D

sittheo 26-03-11 17:57

Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
 
Quote:

Originally Posted by alex PH 88 NAS (Post 4201784)
pana una alta,ar fi mai bn sa o lasam asa cum a picat,sa nu mai cautam scuze:D

sa fim seriosi eu cred ca let-ul ala sparge quru lui alexone e totusi raspunsul de turbo

Skma 26-03-11 18:32

Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
 
s-au raspunsul de omida in cazul tau :lol::lol::lol:

VooN 26-03-11 20:51

Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
 
Quote:

Originally Posted by sittheo (Post 4201991)
sa fim seriosi eu cred ca let-ul ala sparge quru lui alexone e totusi raspunsul de turbo

Pana sa-i sparga quru, raspunsul de turbo a sunat ocupat :))
Asa-i in tenis: mai pierzi mai castigi...asta e, data viitoare

alexone 27-03-11 14:34

Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
 
Quote:

Originally Posted by sittheo (Post 4201991)
sa fim seriosi eu cred ca let-ul ala sparge quru lui alexone e totusi raspunsul de turbo

De spart curu nu cred ... chiar daca m-ar bate ar fi la o diferenta destul de mica daca nu umbla in motor.

alex PH 88 NAS 27-03-11 16:31

Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
 
pana una alta nu a spart curu nimanui

Skma 27-03-11 18:52

Re: Provocari - cine cu cine ce a facut
 
Quote:

De spart curu nu cred ... chiar daca m-ar bate ar fi la o diferenta destul de mica daca nu umbla in motor.
Acum sa fim un pic realisti nu de spart curu insa daca o aduce sa mearga perfect cum e acum si ii mai face un soft si injectoare nu cred ca mai reusesti sa-l prinzi.


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning