Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Cumpar jante de M3 ;) (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/24816-cumpar-jante-m3.html)

MM05XDF 12-10-06 09:09

Re: Cumpar jante de M3 ;)
 
Quote:

Originally Posted by B 68 VLD (Post 583296)
Am rezolvat. Multumesc oricum pt oferta,MM05XDF.


Eu iti spuneam ce anvelope poti sa pui pe janta aia si daca te uiti NU AM ZIS CA PE MASINA TA. Bineinteles ca daca pui o janta mai mare decat cea originala automat trebuie sa scada talonul la masina.


All times are GMT +2. The time now is 23:14.

- Copyright 2026 4Tuning