Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Membri noi (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/24735-membri.html)

GolfuletzS 08-11-06 20:29

Re: Membri noi
 
VRUM VRUM :D .......
welcome mihai again :D ....... si sa speram ca data viitoare nu o sa mai fim nici 7-8 nici 2-3 ;)

F_L_R 12-11-06 18:37

Re: Membri noi
 
-Oficial fara limita de viteza????? ha ha ha .....Du bist Willkomen!!!!



ne mai chinuim putin si mai scoatem :D

alex_g 12-11-06 18:59

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 615173)
dupa putin chin am scos limitarea... si masinii aceasteia .. si oficial nu are limita de viteza ;)


NO SPEED LIMIT

cateva poze... :D asta e nimic pe langa ce va urma :D

Tare masina(Suzukiul),am admirat-o la Dragonul Rosu,felicitari proprietarului.

LMX_Catalin 21-11-06 10:22

Re: Membri noi
 
1 Attachment(s)
Cel mai bun prieten al meu Sebastian! Face nebunii pe asfalt si nu numai din 2001 de pe vremea cand avea un Mercedes 190; a continuat cu un Espero, cu un Opel Astra (vedeti filmuletul "Rodeo Nocturn pe 4 Roti- 4 tuning), si acum .....ARE CU CE, BMW 320 d din 2002 (desi vinde masini Citroen) :)

Din vara 2006- MEMBRU NSL. :)

O sa mai anunt 2 membrii noi imediat ce am poze
Multumesc

andrey17 21-11-06 10:28

Re: Membri noi
 
Felicitari pt. noua achizitie.......sa auzim numai de bine;);)

GolfuletzS 21-11-06 18:31

Re: Membri noi
 
welcome ... :) sper sa ne vdem... pe 3 Dec

ema_sierra 21-11-06 19:19

Re: Membri noi
 
Sa traiasca!!!

bodyspeed 21-11-06 19:36

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by LMX_Catalin (Post 631028)
Cel mai bun prieten al meu Sebastian! Face nebunii pe asfalt si nu numai din 2001 de pe vremea cand avea un Mercedes 190; a continuat cu un Espero, cu un Opel Astra (vedeti filmuletul "Rodeo Nocturn pe 4 Roti- 4 tuning), si acum .....ARE CU CE, BMW 320 d din 2002 (desi vinde masini Citroen) :)

Din vara 2006- MEMBRU NSL. :)

O sa mai anunt 2 membrii noi imediat ce am poze
Multumesc

bun venit in familia noastra nsl.....
si bafta....

balann_jointt 27-11-06 13:07

Re: Membri noi
 
-Nu mai face parte din NSL !!! Deci postul ramane dar gol.
-Modificat de NSL_Florica.

ema_sierra 27-11-06 13:58

Re: Membri noi
 
Pai atunci bun venit in familia noastra!

bodyspeed 27-11-06 20:24

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by balann_jointt (Post 638284)
Un nou membru ! astazi au fost lipite si stickerele cu No Speed Limit cu ajutorul si buna vointa lui orlando ! In curand si golful meu sper sa termin macar cu motorul pana pe 3!!!

nice color ;) super .. bun venit in familia noastra ;)
nsl 4 live

andrey17 27-11-06 22:00

Re: Membri noi
 
Bun venit in familia noastra NSL siiii te asteptam pe 3...bafta

balann_jointt 27-11-06 23:57

Re: Membri noi
 
posesorul nu prea le are cu netul! Deocamdata asa ca o sa postez eu in locul lui! oricum o sa fim prezenti pe 3! bafta....

andrey17 28-11-06 00:15

Re: Membri noi
 
:d:d:d:d:d

andrey17 30-11-06 21:07

Re: Membri noi
 
2 Attachment(s)
Tocmai a scos-o din service Mihai(suzuk) si uitati ce a iesit...


All times are GMT +2. The time now is 10:19.

- Copyright 2026 4Tuning