![]() |
Re: Membri noi
VRUM VRUM :D .......
welcome mihai again :D ....... si sa speram ca data viitoare nu o sa mai fim nici 7-8 nici 2-3 ;) |
Re: Membri noi
-Oficial fara limita de viteza????? ha ha ha .....Du bist Willkomen!!!!
ne mai chinuim putin si mai scoatem :D |
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
1 Attachment(s)
Cel mai bun prieten al meu Sebastian! Face nebunii pe asfalt si nu numai din 2001 de pe vremea cand avea un Mercedes 190; a continuat cu un Espero, cu un Opel Astra (vedeti filmuletul "Rodeo Nocturn pe 4 Roti- 4 tuning), si acum .....ARE CU CE, BMW 320 d din 2002 (desi vinde masini Citroen) :)
Din vara 2006- MEMBRU NSL. :) O sa mai anunt 2 membrii noi imediat ce am poze Multumesc |
Re: Membri noi
Felicitari pt. noua achizitie.......sa auzim numai de bine;);)
|
Re: Membri noi
welcome ... :) sper sa ne vdem... pe 3 Dec
|
Re: Membri noi
Sa traiasca!!!
|
Re: Membri noi
Quote:
si bafta.... |
Re: Membri noi
-Nu mai face parte din NSL !!! Deci postul ramane dar gol.
-Modificat de NSL_Florica. |
Re: Membri noi
Pai atunci bun venit in familia noastra!
|
Re: Membri noi
Quote:
nsl 4 live |
Re: Membri noi
Bun venit in familia noastra NSL siiii te asteptam pe 3...bafta
|
Re: Membri noi
posesorul nu prea le are cu netul! Deocamdata asa ca o sa postez eu in locul lui! oricum o sa fim prezenti pe 3! bafta....
|
Re: Membri noi
:d:d:d:d:d
|
Re: Membri noi
2 Attachment(s)
Tocmai a scos-o din service Mihai(suzuk) si uitati ce a iesit...
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:19. |
- Copyright 2026 4Tuning