![]() |
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
8 Attachment(s)
Gata si cu folia oglinda...e down:lol: arata mult mai bine acum fara...sus noile nr PH 90 MRA :lol::lol::lol::lol:
Attachment 1921056 Attachment 1921057 Attachment 1921058 Attachment 1921063 Attachment 1921064 Attachment 1921065 Eleron HELLA de vanzare Attachment 1921066 Cumpar Urgent acest racord flexibil Attachment 1921067 |
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
Arata bine masina!
Sa o stapanesti sanatos! |
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
Quote:
|
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
Quote:
Bravo ma, nu iti mai place la mine in fata blocului? :))) |
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
Quote:
P.s : cu Julaikos discut doar pe parte de electrica , u esti mecanicul de okazie :)):)):)) |
re: E36 318IS Slow Build
Sa moara fata mea direct masina de "indieni" era cu folia ai pe geamuri,puteai sa te apuci de vandut telefoane pe centru :)) Frumoasa,sa o porti sanatos.
|
re: E36 318IS Slow Build
1 Attachment(s)
Quote:
L.e : de asta ce zici... "japan tunning":lol::lol::lol: Attachment 1921509 |
re: E36 318IS Slow Build
Misto masina Dan ,imi place la nebunie modelu asta in 2 usi , sa o stapanesti sanatos .
Bine ca ai scapat e folia aia , ca era groaznica :lol: . Ii trebuie poze noi , frumoasa , curata si cu numere de PH :D . |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Tot ala treb sa ramana si la MRA:D:D:D::lol: |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
P.S Aceasta reclama este un pamflet si trebuie tratat ca atare:)):bat::woowoo: |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
BTW, ma primiti si pe mine la foto seşăn? Dar eu fac poze cu telefonul... Dar oricum, s-ar putea sa nu imi iasa miscate ca ale altora :)) Hai ma sa lasam off-topicul, vorbim dreacu pe mess... |
re: E36 318IS Slow Build
Rog un moderator,daca vede careva acest post sa-mi schimbe si mie numele threadului din E36 - 318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA in E36 - 318 IS MontrealBlau-Metallic "PH -90- MRA"
|
re: E36 318IS Slow Build
Frumos E36-le.Sa-l stapanesti sanatos.Asteptam pozici noi, poate chiar video dar nu in ultimul rand tuning de bun gust a la OEM style.:-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:16. |
- Copyright 2026 4Tuning