Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 318IS Slow Build (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/247127-e36-318is-slow-build.html)

DaNn.ZyX 16-03-11 15:35

Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
 
8 Attachment(s)
Gata si cu folia oglinda...e down:lol: arata mult mai bine acum fara...sus noile nr PH 90 MRA :lol::lol::lol::lol:
Attachment 1921056 Attachment 1921057
Attachment 1921058 Attachment 1921063
Attachment 1921064 Attachment 1921065
Eleron HELLA de vanzare Attachment 1921066
Cumpar Urgent acest racord flexibil Attachment 1921067

GL91ANB 16-03-11 15:38

Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
 
Arata bine masina!
Sa o stapanesti sanatos!

DaNn.ZyX 16-03-11 15:52

Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
 
Quote:

Originally Posted by GL91ANB (Post 4174570)
Arata bine masina!
Sa o stapanesti sanatos!

Mersi la fel...e doar murdara,stau intr-o zona cu mult praf,o spal,dupa 1 ora e praful pe ea :lol::lol::lol:

eMH 16-03-11 18:31

Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4173818)
Vin bre,ti-am zis iti trebuie o zi intreaga pentru mine la cate probe o sa te "supun":lol::lol::lol::lol:


Bravo ma, nu iti mai place la mine in fata blocului? :)))

DaNn.ZyX 16-03-11 19:30

Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4174982)
Bravo ma, nu iti mai place la mine in fata blocului? :)))

Taci dreq ce te bagi ca ,chilotzii? m-ai mintit ca imi aduci scotch de hartie si ai venit cu ala de lipesti banii rupti,te tin io minte :lol::lol::lol:
P.s : cu Julaikos discut doar pe parte de electrica , u esti mecanicul de okazie :)):)):))

VladM 16-03-11 20:44

re: E36 318IS Slow Build
 
Sa moara fata mea direct masina de "indieni" era cu folia ai pe geamuri,puteai sa te apuci de vandut telefoane pe centru :)) Frumoasa,sa o porti sanatos.

DaNn.ZyX 16-03-11 20:58

re: E36 318IS Slow Build
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 4175422)
Sa moara fata mea direct masina de "indieni" era cu folia ai pe geamuri,puteai sa te apuci de vandut telefoane pe centru :)) Frumoasa,sa o porti sanatos.

Mersi ! Era okey,imi mai faceam freza dimineata ,acum am pus-o pe aragaz(folia) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
L.e : de asta ce zici... "japan tunning":lol::lol::lol: Attachment 1921509

Rulez 16-03-11 21:41

re: E36 318IS Slow Build
 
Misto masina Dan ,imi place la nebunie modelu asta in 2 usi , sa o stapanesti sanatos .

Bine ca ai scapat e folia aia , ca era groaznica :lol: .

Ii trebuie poze noi , frumoasa , curata si cu numere de PH :D .

DaNn.ZyX 16-03-11 21:52

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by Rulez (Post 4175596)
Misto masina Dan ,imi place la nebunie modelu asta in 2 usi , sa o stapanesti sanatos .

Bine ca ai scapat e folia aia , ca era groaznica :lol: .

Ii trebuie poze noi , frumoasa , curata si cu numere de PH :D .

Facem si poze ... intai sa o pun la punct sa fie ok la exterior(semnal,proiector,jantele vopsite) si pe urma ... sa curga pozele :lol::lol::lol:

JuST_GiuGiu 16-03-11 22:28

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4175638)
Facem si poze ... intai sa o pun la punct sa fie ok la exterior(semnal,proiector,jantele vopsite) si pe urma ... sa curga pozele :lol::lol::lol:

Ce faci mah,ma inseli? Care era fotografu' la YAD?
Tot ala treb sa ramana si la MRA:D:D:D::lol:

DaNn.ZyX 16-03-11 22:30

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 4175764)
Ce faci mah,ma inseli? Care era fotografu' la YAD?
Tot ala treb sa ramana si la MRA:D:D:D::lol:

Am zis facem...bai cap de melc,cand am zis facem m-am referit si la tine ce sari asa in sus :lol:

JuST_GiuGiu 16-03-11 23:13

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4175774)
Am zis facem...bai cap de melc,cand am zis facem m-am referit si la tine ce sari asa in sus :lol:

Deci gata se stiee....la sala sambata Mihai(eMH) va fi calcat de un 318IS de catre GiuGiu!!!! Numai la 4TUNING TV:lol::lol::lol::lol:
P.S Aceasta reclama este un pamflet si trebuie tratat ca atare:)):bat::woowoo:

eMH 16-03-11 23:31

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 4175914)
Deci gata se stiee....la sala sambata Mihai(eMH) va fi calcat de un 318IS de catre GiuGiu!!!! Numai la 4TUNING TV:lol::lol::lol::lol:
P.S Aceasta reclama este un pamflet si trebuie tratat ca atare:)):bat::woowoo:

Prietene, tu invata intai sa pleci de pe loc cu d-astea fara D in denumire :))

BTW, ma primiti si pe mine la foto seşăn? Dar eu fac poze cu telefonul...
Dar oricum, s-ar putea sa nu imi iasa miscate ca ale altora :))

Hai ma sa lasam off-topicul, vorbim dreacu pe mess...

DaNn.ZyX 17-03-11 14:02

re: E36 318IS Slow Build
 
Rog un moderator,daca vede careva acest post sa-mi schimbe si mie numele threadului din E36 - 318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA in E36 - 318 IS MontrealBlau-Metallic "PH -90- MRA"

Wilgax 17-03-11 17:12

re: E36 318IS Slow Build
 
Frumos E36-le.Sa-l stapanesti sanatos.Asteptam pozici noi, poate chiar video dar nu in ultimul rand tuning de bun gust a la OEM style.:-)


All times are GMT +2. The time now is 06:16.

- Copyright 2026 4Tuning