Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :( (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/247084-ajutor-primesc-mailuri.html)

grg_92 12-05-11 21:17

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
dupa ce s-a rezolvat problema si primeam mailuri....de cateva zile din nou "face figuri" :rolleyes2:rolleyes2

marian92 12-05-11 23:52

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4321788)
dupa ce s-a rezolvat problema si primeam mailuri....de cateva zile din nou "face figuri" :rolleyes2:rolleyes2

Aceasi problema o am si eu, e de la forum

StoRo 22-08-11 09:22

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
eu le primesc dar in spam.

grg_92 22-08-11 11:22

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
Quote:

Originally Posted by StoRo (Post 4539915)
eu le primesc dar in spam.

ehhh asta-i treaba...nu e foarte deranjanta problema

valy1233 12-02-12 16:11

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
eu nu am primit niciodata mail,doar la mesaje private..


All times are GMT +2. The time now is 02:39.

- Copyright 2026 4Tuning