![]() |
Re: radicalia rr12
sa inteleg ca radicalia e un brand ?
|
Re: radicalia rr12
Quote:
Da, e un brand. prima masinuta se numeste Estilete si asta 4x4 Hechizo. Site-ul e inca in constructie http://www.radicalia.com/ Firma face in principal barci cu motor. Masinile s-au nascut din pasiune si poate o sa devina ceva mai mult :-) |
Re: radicalia rr12
|
Re: radicalia rr12
foarte foarte , dar foarte urata...seamana cu o jucarie de plastic chinezeasca , ma refer la modelul Hechizo...
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:22. |
- Copyright 2026 4Tuning