Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Unde ne spalam masina? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/245457-spalam-masina.html)

Sxn. 10-03-11 14:45

Re: Unde ne spalam masina?
 
unde a fost benzinaria MOL actuala AGIP vis-a-vis de Ana maria pop,

jakal 10-03-11 15:28

Re: Unde ne spalam masina?
 
Quote:

Originally Posted by alexone (Post 4158228)
Ieftina asta cu 5 RON, unde e mai exact ca are nevoie si ursul meu de un dus.

rectific.....s-a facut 7 ron...:-)

unu' 10-03-11 19:21

Re: Unde ne spalam masina?
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4158695)
rectific.....s-a facut 7 ron...:-)

buna asta

PH86MIN 10-03-11 20:07

Re: Unde ne spalam masina?
 
A intrat patronul pe forum si a vazut ca i s-a facut reclama :D

Wasyloiu 11-03-11 16:50

Re: Unde ne spalam masina?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 4156440)
Si in banii astia beau si o cafea! Na! :p

Vasiloiule ce mai ai de vanzare de ai intrat iar p-aici mah samsarule, mah!

caut vreo geoagla ca incepe sezonul sa o omoram:D

Wasyloiu 11-03-11 16:52

Re: Unde ne spalam masina?
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4158695)
rectific.....s-a facut 7 ron...:-)



ii tradezi pe aia de la petrom sacale ????

jakal 11-03-11 18:31

Re: Unde ne spalam masina?
 
Quote:

Originally Posted by Wasyloiu (Post 4161681)
ii tradezi pe aia de la petrom sacale ????

pai nu mai fac acolo frate....mai greu.....

DONU' 11-03-11 19:14

Re: Unde ne spalam masina?
 
Quote:

Originally Posted by Wasyloiu (Post 4161676)
caut vreo geoagla ca incepe sezonul sa o omoram:D

Ok! Te astept, cand schimbi treapta a doua plec si eu, da? Mai tii minte cu GTI-ul? :lol:
Batjocuraaa! :D

Wasyloiu 12-03-11 07:42

Re: Unde ne spalam masina?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 4162108)
Ok! Te astept, cand schimbi treapta a doua plec si eu, da? Mai tii minte cu GTI-ul? :lol:
Batjocuraaa! :D

tin minte cum a fost faza:
Te dai Vasyloiule cu mine?
Ce-ai ma, ai innebunit?
Vrei sa faci misto de mine?
Nu ma dupa ce nu mai patinezi tu plec si eu! E bine asa?
Bine.
Daca era mai mica pista te ardeam (vreo 250-300 m).
Asa mai ars tu rau.
Oricum daca te faceam crezi ca ziceam la cineva cum ne-am dat.
O ardeam si eu '' ce sa fac frate l-am halit si pe donu, dar nu mai ma dau cu el ca s-a incins asta a mea''

dragos2900 12-03-11 11:22

Re: Unde ne spalam masina?
 
te-ai dat de gol cu "s-a incins asta a mea" :lol::lol::lol: te-am prinsss

alexone 12-03-11 19:20

Re: Unde ne spalam masina?
 
Sa inteleg ca cel mai ieftin e cu 7 lei?
O sa incerc maine sa spal ursul albastrui la Agip ... sa vedem ce iese.
P.S.: e si aproape de unde stau.

SBY 29-03-11 21:39

Re: Unde ne spalam masina?
 
hmm..in oras o spal la "salam" in malu rosu...nu stiu cat de cunoscuta este spalatoria....si in afara orasului spre targoviste exact pe drumul principal la intrare in darmanesti...11lei exteriorul si 8 lei interiorul:)

red_edition 08-04-11 23:46

Re: Unde ne spalam masina?
 
spala bine si la maximus pe straduta de la balif, ultima spalatorie, in capatul strazii, 22 lei int+ext si iese ca noua, prima data iti da cu degresant urmeaza jet apoi spuma iar jet ceara si o sterg bine si sufla si cu aer pe la bandouri oglinzi, etc. fac treaba buna!

tng 09-04-11 19:17

Re: Unde ne spalam masina?
 
Spalatoria Harold(dupa kaufland, spre podu inalt), recomand. Spalat interior+exterior 32 lei, dar este treaba buna buna!

Sxn. 10-04-11 18:29

Re: Unde ne spalam masina?
 
http://www.vplay.ro/watch/n2uir24g/ un exemplu de spalat masina:))


All times are GMT +2. The time now is 08:43.

- Copyright 2026 4Tuning