Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Ford (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford.html)
-   -   Focus ST (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford/24527-focus-st.html)

teddy 04-10-06 02:26

Re: Focus ST
 
am vazut si eu una cu aceeasi culoare pe la baba novac.

200SX 04-10-06 08:35

Re: Focus ST
 
Frumos upgrade.

Sa o stapanesti sanatos si fara incidente :!:

zetemte 04-10-06 11:20

Re: Focus ST
 
Mersi mult! Mai caut inca o masina, care voi prepara mai rau :D Asta ramane ca zi de zi.

Cosmin255 04-10-06 13:52

Re: Focus ST
 
Vii la Tulcea? Ajungi in oras sau doar in trecere ? Daca ajungi in oras poate ne vedem sa o admir si eu daca ai timp si iti face placere sa mi-o prezinti

Aki 04-10-06 17:25

Re: Focus ST
 
ZETEMTE sa o stapanesti sanatos si fara incidente.
Superba masina. ;)

UNLORD 04-10-06 19:12

Re: Focus ST
 
Quote:

Originally Posted by zetemte (Post 574282)
Mersi mult! Mai caut inca o masina, care voi prepara mai rau :D Asta ramane ca zi de zi.

deci ii mai pui kitul de la colina?

zetemte 05-10-06 22:50

Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 574396)
Vii la Tulcea? Ajungi in oras sau doar in trecere ? Daca ajungi in oras poate ne vedem sa o admir si eu daca ai timp si iti face placere sa mi-o prezinti


Vin la Tuzlea!

Quote:

Originally Posted by Aki (Post 574619)
ZETEMTE sa o stapanesti sanatos si fara incidente.
Superba masina. ;)

Mersi!!!!!

Quote:

Originally Posted by UNLORD (Post 574738)
deci ii mai pui kitul de la colina?


Pun si kitul pe asta :D

GAB35DJ 07-10-06 22:16

Re: Focus ST
 
Welcome In To The St Family......:)))

KYL 11-10-06 12:46

Re: Focus ST
 
Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea!
Cea din Baba Novac e a mea

NWZeu 11-10-06 16:48

Re: Focus ST
 
Quote:

Originally Posted by KYL (Post 582409)
Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea!
Cea din Baba Novac e a mea

deci cu a ta tot ne incurcam :D :D

fastos 04-11-06 14:12

Re: Focus ST
 
asa e, sunt o gramada de cap de creta pe strazi dar sters cu buretele.
sa o conduci sanatos, cool ford

Adytzu_JerrY 05-11-06 15:07

Re: Focus ST
 
prea misto culorea...e mortala ...bafta .,,,!!

NightClubRacer 05-11-06 19:18

Re: Focus ST
 
super tare masina, imi place culoare in special, dar si dotarile ei sunt pe masura. So stapanesti sanatos si fara incidente! ;)

Cosmin255 05-11-06 22:18

Re: Focus ST
 
de curiozitate cam ce consum ai cu ea ? in oras dar si in afara. ms anticipat

pimp_lex 07-11-06 01:41

Re: Focus ST
 
F misto Focusul ST, felicitari si sa-l stapanesti sanatos. De ce nu Mazdaspeed 3?

Corrola ai vandut-o?


All times are GMT +2. The time now is 20:37.

- Copyright 2026 4Tuning