![]() |
Re: Intrebari ref. Sistem Audio
Oricum pe masina, nu mai am baterie stoc, am batterie putin mai mare decat cea stoc pt dacia deci batteria nu cred k ar creea o prob
PS. Maine aflu exact ce baterie e,(sincer nu stiu k s-a ocupat taicmiu). Acum e seara deci maine ma duc si aflu. |
Re: Intrebari ref. Sistem Audio
in cazul asta... iti doresc multa muzica fara incidente ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:43. |
- Copyright 2026 4Tuning