Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale moto (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto.html)
-   -   HayaBusa (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/245-hayabusa.html)

Gabi_323i 29-12-03 19:23

am scir si eu ........... ce dracu zic acolo frate ca nici eu nu inteleg, sunt cam obosit
cred ca ati inteles voi ce am vrut sa zic

:wink: :wink:

b99sha 29-12-03 19:36

Da, ai scris/vazut bine. Dupa 35okm/h mai creste putin viteza dar acul vitezometrului ramane blocat. :shock: :shock: :shock:

b99sha 29-12-03 19:48

Da, am vazut acum filmul, Cata, dar Busa e stock iar Supra nu e. Oricum - jos palaria! :shock:

Gabi_323i 29-12-03 19:50

pai da mai creste cam 1000 de rpm
asa am vazut eu
cred ca a luat vro 350-360 nu?

catalin rs4 29-12-03 20:51

da sha asa este dar este hayabosa totusi si video celalalt este aceasi supra numai ca hayabusa este aia turbo :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 29-12-03 21:25

amandoua sunt misto
dar habar nu am de ce filmu ala se num supra cu bmw sau ceva de genu asta?
asa lam luat dupa net

dar ati vazut in primu cate motoare erau?
hehe

DZ1 29-12-03 21:31

vor si baieti cu BMW-uri sa creada lumea ca fac si ei o Hayabusa :lol: :lol: :lol:

catalin rs4 29-12-03 21:32

:lol: :lol: asa lam luat si eu de pe net de pe o pagina de bmw :lol: :lol: de aia se scheama asa :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 29-12-03 22:42

hehe
misto faza dar ayurea totusi ca la inceputul filmului scrie supra si hayabusa
nu?

:D :D :D :D :D :D

catalin rs4 29-12-03 22:49

:lol: :lol: :lol: dap lool :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 30-12-03 03:50

1 Attachment(s)
hehe
dar de asta ce ziceti?

catalin rs4 30-12-03 13:14

miam tras video dar nu vad nimica :twisted: :twisted: se aide doar :twisted: :twisted: :twisted:

Gabi_323i 30-12-03 14:43

1 Attachment(s)
da???
eu lam compresat ca ave vro 7 mb si dupa aya tot mergea

ma rog ya vezi cal bag acum

iti trebuie codec xvid

catalin rs4 30-12-03 17:32

:lol: :lol: gata acuma merge lam vazut si eu :lol: :lol:

b99sha 31-12-03 01:31

:shock: :shock: :shock: mosule... :shock:
Maniac!!! Voi ati vazut cum ii fugea ghidonul in curba???
Deja nu mai vad placerea...vad doar frica :?


All times are GMT +2. The time now is 00:51.

- Copyright 2026 4Tuning