![]() |
am scir si eu ........... ce dracu zic acolo frate ca nici eu nu inteleg, sunt cam obosit
cred ca ati inteles voi ce am vrut sa zic :wink: :wink: |
Da, ai scris/vazut bine. Dupa 35okm/h mai creste putin viteza dar acul vitezometrului ramane blocat. :shock: :shock: :shock:
|
Da, am vazut acum filmul, Cata, dar Busa e stock iar Supra nu e. Oricum - jos palaria! :shock:
|
pai da mai creste cam 1000 de rpm
asa am vazut eu cred ca a luat vro 350-360 nu? |
da sha asa este dar este hayabosa totusi si video celalalt este aceasi supra numai ca hayabusa este aia turbo :lol: :lol: :lol: :lol:
|
amandoua sunt misto
dar habar nu am de ce filmu ala se num supra cu bmw sau ceva de genu asta? asa lam luat dupa net dar ati vazut in primu cate motoare erau? hehe |
vor si baieti cu BMW-uri sa creada lumea ca fac si ei o Hayabusa :lol: :lol: :lol:
|
:lol: :lol: asa lam luat si eu de pe net de pe o pagina de bmw :lol: :lol: de aia se scheama asa :lol: :lol: :lol:
|
hehe
misto faza dar ayurea totusi ca la inceputul filmului scrie supra si hayabusa nu? :D :D :D :D :D :D |
:lol: :lol: :lol: dap lool :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
hehe
dar de asta ce ziceti? |
miam tras video dar nu vad nimica :twisted: :twisted: se aide doar :twisted: :twisted: :twisted:
|
1 Attachment(s)
da???
eu lam compresat ca ave vro 7 mb si dupa aya tot mergea ma rog ya vezi cal bag acum iti trebuie codec xvid |
:lol: :lol: gata acuma merge lam vazut si eu :lol: :lol:
|
:shock: :shock: :shock: mosule... :shock:
Maniac!!! Voi ati vazut cum ii fugea ghidonul in curba??? Deja nu mai vad placerea...vad doar frica :? |
| All times are GMT +2. The time now is 00:51. |
- Copyright 2026 4Tuning