![]() |
Re: Vand Piese E30
fa-mi o oferta de la care sa nu ma pot abtine la eleronul mic de pe portbagaj, in PM please
|
Re: Vand Piese E30
Quote:
|
Re: Vand Piese E30
Fetele de usi coupe s-au vandut.Mai este de vanzare:
Doua modele de fuste modele mai vechi de 87 Bara fatza modelul sub 87 Bara spate Cromata Stopuri inguste Portbagaj Eleron Usi coupe Bandouri coupe Panouri de usi berlina culoare MARO Motor 1.8 m10(qiulasa,bloc motor,cutie viteze,baie ulei) COntact: [email protected] 0742721688 |
Re: Vand Piese E30
up!!!!!
|
Re: Vand Piese E30
UPP!!!!!!!!!!
|
Re: Vand Piese E30
2 Attachment(s)
Se vand Urmatoarele piese:
USI COUPE IMPECABILE 50 ron bucata Geamuri spate COUPE!30 ron bucata Caroserie coupe impecabila Rezervor benzina Jante originale URS Casetofon original urs! Pentru detalii si preturi: [email protected] 0742721688 |
Re: Vand Piese E30
Valabil UPP!
|
Re: Vand Piese E30
poze cu cassul si jantele?
|
Re: Vand Piese E30
3 Attachment(s)
Quote:
Mentionez ca nu am codul la casetofon!Iar jantele sunt impecabile! |
Re: Vand Piese E30
3 Attachment(s)
pozele cu ornamentele!
|
Re: Vand Piese E30
Up!inca mai am piese!
|
Re: Vand Piese E30
salut
clapeta de acceleratie de la motorul din poza mai este? un pret si o poza daca se poate |
Re: Vand Piese E30
Nu mai sunt piese d motor...lam dus la fier vechi...
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:19. |
- Copyright 2026 4Tuning