Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand Piese E30 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/244706-vand-piese-e30.html)

JD_RFTR 10-03-11 23:32

Re: Vand Piese E30
 
fa-mi o oferta de la care sa nu ma pot abtine la eleronul mic de pe portbagaj, in PM please

danny_pintilie 11-03-11 19:27

Re: Vand Piese E30
 
Quote:

Originally Posted by BlueAngel (Post 4157824)
Mi-am adus aminte daca se poate un pret si pentru faruri daca sunt cu lupe nu ma intereseaza daca geamul este spart.

Oglinzi si faruri nu se vand doar ce este scris akolo!

danny_pintilie 11-03-11 19:32

Re: Vand Piese E30
 
Fetele de usi coupe s-au vandut.Mai este de vanzare:
Doua modele de fuste modele mai vechi de 87
Bara fatza modelul sub 87
Bara spate Cromata
Stopuri inguste
Portbagaj
Eleron
Usi coupe
Bandouri coupe
Panouri de usi berlina culoare MARO
Motor 1.8 m10(qiulasa,bloc motor,cutie viteze,baie ulei)
COntact:
[email protected]
0742721688

danny_pintilie 18-03-11 18:28

Re: Vand Piese E30
 
up!!!!!

danny_pintilie 22-03-11 21:36

Re: Vand Piese E30
 
UPP!!!!!!!!!!

danny_pintilie 26-03-11 20:55

Re: Vand Piese E30
 
2 Attachment(s)
Se vand Urmatoarele piese:
USI COUPE IMPECABILE 50 ron bucata
Geamuri spate COUPE!30 ron bucata
Caroserie coupe impecabila
Rezervor benzina
Jante originale URS
Casetofon original urs!
Pentru detalii si preturi:
[email protected]
0742721688

danny_pintilie 09-04-11 15:28

Re: Vand Piese E30
 
Valabil UPP!

JD_RFTR 09-04-11 22:06

Re: Vand Piese E30
 
poze cu cassul si jantele?

danny_pintilie 10-04-11 11:50

Re: Vand Piese E30
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by JD_RFTR (Post 4241376)
poze cu cassul si jantele?

Aici sunt si pozele!
Mentionez ca nu am codul la casetofon!Iar jantele sunt impecabile!

danny_pintilie 11-04-11 16:53

Re: Vand Piese E30
 
3 Attachment(s)
pozele cu ornamentele!

danny_pintilie 14-04-11 22:05

Re: Vand Piese E30
 
Up!inca mai am piese!

seby6003 15-04-11 07:56

Re: Vand Piese E30
 
salut
clapeta de acceleratie de la motorul din poza mai este?
un pret si o poza daca se poate

danny_pintilie 15-04-11 16:08

Re: Vand Piese E30
 
Nu mai sunt piese d motor...lam dus la fier vechi...


All times are GMT +2. The time now is 14:19.

- Copyright 2026 4Tuning