Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dyno Tuning (https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning.html)
-   -   Dacia Nova cu motor de R 1.8 16v nitro si Unichip (https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning/24407-dacia-nova-motor-1-8-16v-nitro-unichip.html)

Hondarul 07-10-06 09:37

Re: Dacia Nova cu motor de R 1.8 16v nitro si Unichip
 
Usurel baieti, ca incep sa va sterg posturile. Nu e cazul si nevoie sa sustineti un scandal. Decat sa va certati, mai bine o mica cursa sa organizati :lol: :lol: :lol:

Lucian 07-10-06 09:44

Re: Dacia Nova cu motor de R 1.8 16v nitro si Unichip
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 577131)
ba... lasa-te de droguri
uite posturi recente facute de tine:

"Urata faza cu "ai mai dormit in noaptea aia" . O sa te caut pe strada cu nova sa-ti provoc insomnii !!! ;) A... eu chiar am nitro ."

"O dai de gard ! Cand ai de gand sa te dai pe PISTA ? Nu sunt mare vedeta dar fata de tine am realizat ceva ... tu dai din gura .... eu dau presiune la turbina si nitro ... Observi diferenta majora..."

observ ca dai presiune nitro "la greu" =))

da m-a facut dacia sgm la buzau ...
m-ai vazut pe mine plangand ???
cu cea mai mare placere ma dau cu tine

ps-daca te las sa ma bati promiti ca nu o sa te mai oftici ?

K sa intelegi (desi nu cred ca procesele tale cognitive sunt in stare) .. diferenta intre noi 2 este ca eu am luat o masina si am modificat-o motor + interior + exterior ... pe cand tu ... NU. Inca nu mi-ai aratat unde am spus eu ca am NX . Sau la tine NX , ZEX , NOS sunt o apa ? Stiind ca nu ai nici o sansa cu mine te dai amuzant ? Chiar crezi ca ai o sansa sa ma faci vreodata ? Cu ce ? Chiar te streseaza asa rau ca am reusit sa fac motorul de dacie turbo si nitro ? De ce nu vrei sa te potolesti . Chiar nu poti purta o discutie pe teme tehnice ? Te intereseaza ce posturi am facut .... dar ce femei am avut nu ? :lol:

Lucian 07-10-06 09:45

Re: Dacia Nova cu motor de R 1.8 16v nitro si Unichip
 
Quote:

Originally Posted by Hondarul (Post 577928)
Usurel baieti, ca incep sa va sterg posturile. Nu e cazul si nevoie sa sustineti un scandal. Decat sa va certati, mai bine o mica cursa sa organizati :lol: :lol: :lol:

Hondare ... nu face nimeni scandal . Chiar crezi ca ma pun la mintea lui ? Am alte treburi. Baietasul ma amuza copios . Lasa-l in pace ! :lol: :lol: :lol: :lol:

Hondarul 07-10-06 09:47

Re: Dacia Nova cu motor de R 1.8 16v nitro si Unichip
 
Mais vous etes penibles... francofonia asta:lol: :lol: :lol:

Daca vrea Florin sa deschida alt topic despre aceasta Dacie, s-o faca. Daca nu, asta este, dar acest topic nu poate continua decat cu astfel de posturi rau voitoare si tendentioase. Cum spunea un mare preot shaolin - Cursele se fac pe strada, nu pe forum.


All times are GMT +2. The time now is 03:52.

- Copyright 2026 4Tuning