![]() |
Re: Dacia Nova cu motor de R 1.8 16v nitro si Unichip
Usurel baieti, ca incep sa va sterg posturile. Nu e cazul si nevoie sa sustineti un scandal. Decat sa va certati, mai bine o mica cursa sa organizati :lol: :lol: :lol:
|
Re: Dacia Nova cu motor de R 1.8 16v nitro si Unichip
Quote:
|
Re: Dacia Nova cu motor de R 1.8 16v nitro si Unichip
Quote:
|
Re: Dacia Nova cu motor de R 1.8 16v nitro si Unichip
Mais vous etes penibles... francofonia asta:lol: :lol: :lol:
Daca vrea Florin sa deschida alt topic despre aceasta Dacie, s-o faca. Daca nu, asta este, dar acest topic nu poate continua decat cu astfel de posturi rau voitoare si tendentioase. Cum spunea un mare preot shaolin - Cursele se fac pe strada, nu pe forum. |
| All times are GMT +2. The time now is 03:52. |
- Copyright 2026 4Tuning