![]() |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
sau ne luam barci.. stam ca in venetia.. la ce inundatii avem vara :D |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
pentru tine nu . ca esti prea batran :))) . pentru mine da ii :twisted:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
uaaa atentie !!!!!!!!!!!! epidemie !!!! huty ne-a servit cu chipsuri expirate !!!!!!!!!!!! de asta era asa darnic.. in viata mea nu l-am vazut sa fie asa darnic... deci... borāti cati mai mult si cacati cat mai des =)))):shock::shock::shock::shock::shock::shock::sh ock::shock::shock::shock:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Cik cipsuri din strainatate dar erau din Romania !!
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
hai ba ca erau bune;)) mai am un pachet in masina imediat plec si il mananc:))
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
pentru topic.... din cand in cand cate un meci la stadion de ex astazi borussia - hanover : 4-1 :twisted::twisted: mortal meci super tareeeeeeee
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
te invitam maine la un peste poate mai luam o amenda la inceput de prohibitie
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
macar poate vii la icar la o distractie:D
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:43. |
- Copyright 2026 4Tuning