Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Cum va relaxati in timpul liber ? (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/243442-relaxati-timpul-liber.html)

Lucassv 04-03-11 08:41

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by flow87 (Post 4140670)
ba eu unu cred ca dupa intalnirea asta bag masina la naftalina :lol:
cica se face benzina 10lei litrul .
ori imi iau o bicicleta ori un scuter=)) sau pe jos ce dracu ma fac atlet profesionist :P

eu ce-ti ziceam de bicicleta...=)))


sau ne luam barci.. stam ca in venetia.. la ce inundatii avem vara :D

Iere 04-03-11 11:06

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Lucassv (Post 4140324)
esti plin de premii :))))

Dak vri sa e numesti asa :))) se mai intampla :)))

flow87 04-03-11 13:37

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Iere (Post 4141416)
Dak vri sa e numesti asa :))) se mai intampla :)))

aa da mi'a venit o noua ideie daca benzina se face asa mult imi iau un poket bike din ala tip superbike:lol: costa vreo 400ron poate sa prinda 70km/h si consuma foarte putin ,plus ca e foarte funny:lol::lol: oare e legala ?

eu_alex 04-03-11 22:52

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
pentru tine nu . ca esti prea batran :))) . pentru mine da ii :twisted:

Lucassv 04-03-11 22:57

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
uaaa atentie !!!!!!!!!!!! epidemie !!!! huty ne-a servit cu chipsuri expirate !!!!!!!!!!!! de asta era asa darnic.. in viata mea nu l-am vazut sa fie asa darnic... deci... borāti cati mai mult si cacati cat mai des =)))):shock::shock::shock::shock::shock::shock::sh ock::shock::shock::shock:

Iere 04-03-11 23:14

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Cik cipsuri din strainatate dar erau din Romania !!

Lucassv 04-03-11 23:17

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Iere (Post 4143281)
Cik cipsuri din strainatate dar erau din Romania !!

hahhahaha farmatule :))) o =)))))))ai gandit

flow87 04-03-11 23:27

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Lucassv (Post 4143285)
hahhahaha farmatule :))) o =)))))))ai gandit

ba inca nu am ajuns la baie deci treaba e buna .....daca la urmatoarea intalnire nu ma mai vedeti sa stiti ca hutzzy e de vina :lol::lol::lol:

SiLoTh 05-03-11 06:59

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
hai ba ca erau bune;)) mai am un pachet in masina imediat plec si il mananc:))

LeX_CLK 02-04-11 20:41

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
pentru topic.... din cand in cand cate un meci la stadion de ex astazi borussia - hanover : 4-1 :twisted::twisted: mortal meci super tareeeeeeee

costy_suceava 03-04-11 11:28

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
te invitam maine la un peste poate mai luam o amenda la inceput de prohibitie

Iere 03-04-11 22:30

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4222930)
te invitam maine la un peste poate mai luam o amenda la inceput de prohibitie

NU NU ms frums in iunie am termen pe 15 am luat 600 ron anu trecut tot in aprilie si nu mai vreau :D

SeRee 03-04-11 22:32

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Iere (Post 4224815)
NU NU ms frums in iunie am termen pe 15 am luat 600 ron anu trecut tot in aprilie si nu mai vreau :D

ai primit bonus ? :)) daca aveai pile nu mai luai :( :twisted: ...:rolleyes2

costy_suceava 05-04-11 13:17

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
macar poate vii la icar la o distractie:D

Iere 05-04-11 22:29

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4229210)
macar poate vii la icar la o distractie:D

Cu placere doar sa programez dinainte :)


All times are GMT +2. The time now is 03:43.

- Copyright 2026 4Tuning