Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   Ce sa fac? VW PASSAT model 2003 (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/24344-fac-vw-passat-model-2003-a.html)

jenel 05-10-06 00:02

Re: Ce sa fac? VW PASSAT model 2003
 
saxo te rog sa-mi spui daca pt audiA4 avant ce merge pe fata am deja un amplif JBL cto600 470watt un subwoofer kiker daim 200cm vreau niste boxe hertz dar nu stiu daca le pot lega cu ceva tewtere si cum

si srry ca mam bagat peste topicul lu"speed fane dar avem masinile relativ asemanatoare

respect


All times are GMT +2. The time now is 13:26.

- Copyright 2026 4Tuning