![]() |
Re: Ce sa fac? VW PASSAT model 2003
saxo te rog sa-mi spui daca pt audiA4 avant ce merge pe fata am deja un amplif JBL cto600 470watt un subwoofer kiker daim 200cm vreau niste boxe hertz dar nu stiu daca le pot lega cu ceva tewtere si cum
si srry ca mam bagat peste topicul lu"speed fane dar avem masinile relativ asemanatoare respect |
| All times are GMT +2. The time now is 13:26. |
- Copyright 2026 4Tuning