Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   noul nume de club poll (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/243378-noul-nume-club-poll.html)

eu_alex 28-02-11 12:24

Re: noul nume de club poll
 
vedeti ca baiatu ala 10 ANV , cu mk5 o sa faca indata indata cinste . zice ca ii de schimbat ceva pe la masina sa tre sa dea de beut =)) :twisted:

flow87 28-02-11 19:59

Re: noul nume de club poll
 
Quote:

Originally Posted by eu_alex (Post 4128924)
vedeti ca baiatu ala 10 ANV , cu mk5 o sa faca indata indata cinste . zice ca ii de schimbat ceva pe la masina sa tre sa dea de beut =)) :twisted:

fac cinste dar pe bani tai :lol: eu comand tu platesti :lol: :-P

SeRee 02-03-11 18:19

Re: noul nume de club poll
 
daca tot mam pliktisit asa de tare am creat un forum : http://streetcode.uv.ro/ ...cine se ocupa de club sa imi dea pm/sau pe messenger sa ii dau userul si parola de admin la forum ... :twisted:

SiLoTh 02-03-11 20:58

Re: noul nume de club poll
 
super.. hai ca vineri vedem si o sami dai mie sa il pregatesc cum trebuie

88 RKN 05-05-11 20:10

Re: noul nume de club poll
 
Quote:

Originally Posted by flow87 (Post 4124450)
aici aveti si masinile nume id de mess la totzi care ati fost pe 26.02.2011

CLK Mercedes-lex-id:bluedeiu

VW Passat-lucas-id:lucassv

VW Golf5-florin-id:flow_sv

VW Golf3-alex-id:alex_devol

VW Golf3 break-adrian-id:dj_adynis

Virtual tuning-lucian-id:lycan_mansion

VW Golf3-iere-id:ier3_scump3lu

VW Passat-razvan-id:razwan_vip

VW Passat-alex-id:dj_bad_boy94

ps:ma intereseaza votul celor care au fost prezenti, ca restul din ce am inteles vor sa intre in cd deci bafta eventual intalnirile le putem face impreuna fara nici cea mai mica problema...

AUDI A4 B5-calipso_blue2007

SeRee 05-05-11 21:30

Re: noul nume de club poll
 
Opel corsa c - sereesv


All times are GMT +2. The time now is 07:44.

- Copyright 2026 4Tuning