![]() |
Re: noul nume de club poll
vedeti ca baiatu ala 10 ANV , cu mk5 o sa faca indata indata cinste . zice ca ii de schimbat ceva pe la masina sa tre sa dea de beut =)) :twisted:
|
Re: noul nume de club poll
Quote:
|
Re: noul nume de club poll
daca tot mam pliktisit asa de tare am creat un forum : http://streetcode.uv.ro/ ...cine se ocupa de club sa imi dea pm/sau pe messenger sa ii dau userul si parola de admin la forum ... :twisted:
|
Re: noul nume de club poll
super.. hai ca vineri vedem si o sami dai mie sa il pregatesc cum trebuie
|
Re: noul nume de club poll
Quote:
|
Re: noul nume de club poll
Opel corsa c - sereesv
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:44. |
- Copyright 2026 4Tuning