Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - My e36 TM (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/243003-e36-my-e36-tm.html)

habiby 25-02-11 18:39

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4120523)
Misto.. bafta la ea....totusi ce motor ai ca nu am vazut daca ai scris sau nu:)

faina rau tare mai ai ceva treaba la ea sa iasa cum vrei tu si cred ca o sa reusesti stima :)

laurentiu_tim 25-02-11 18:51

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4120523)
Misto.. bafta la ea....totusi ce motor ai ca nu am vazut daca ai scris sau nu:)

325....

Quote:

Originally Posted by habiby (Post 4120635)
faina rau tare mai ai ceva treaba la ea sa iasa cum vrei tu si cred ca o sa reusesti stima :)

este de lucru...cam la orice ai cateceva....

maka.bbm 25-02-11 18:52

Re: E36-My e36 TM
 
poti sa pui cateva poze cu interiorul ?

laurentiu_tim 25-02-11 18:54

Re: E36-My e36 TM
 
2 Attachment(s)
cam astea is toate pozele ce le am....cum imi permite vremea o scot la spalat :-)

Caius TM 25-02-11 21:02

Re: E36-My e36 TM
 
...umbau m3 ? :lol:

cu setup-ul potrivit... o sa fie intr-un mare fel pisica ... bafta multa iti doresc laurentiule :lol:

laurentiu_tim 25-02-11 21:07

Re: E36-My e36 TM
 
umbau umbau...m3 sa vina...bine ar fi sa pice din cer direct sub capota :lol:

iti multumesc caiuse si tie la fel...anu asta trebuie sa facem turneu prin tara ce l-am planificat anu trecut asa ca tre sa ne miscam fizicul amandoi :lol:

kox_24 25-02-11 21:25

Re: E36-My e36 TM
 
dar vai a cui este acest mic m3?!!!!:D:D:D bafta in continuare.

laurentiu_tim 25-02-11 21:28

Re: E36-My e36 TM
 
cristi iti multumesc sincer pentru aprecieri :lol::lol::lol:

sa nu uiti anu asta roadtrip :lol:

kox_24 25-02-11 21:36

Re: E36-My e36 TM
 
sa nu uiti anu asta roadtrip :lol

vin si io.da.absolut da.DA!

laurentiu_tim 25-02-11 21:38

Re: E36-My e36 TM
 
sa moara lady gogu ...erai trecut de mult pe lista 8) :D

ovidiu89 25-02-11 22:07

Re: E36-My e36 TM
 
Sa o stapanesti sanatos. Sa vina caldura sa te apuci de treaba:lol:

SAX1987 25-02-11 22:49

Re: E36-My e36 TM
 
Foarte tare noua masina !


Astept cu interes urmatoarele jante care le pui !

EuNuAltul 25-02-11 23:12

Re: E36-My e36 TM
 
2 Attachment(s)
frumoasa rau, sa ai parte de ea :)
si daca imi permiti 2 poze....sper sa nu fie cu suparare.

Caius TM 26-02-11 06:19

Re: E36-My e36 TM
 
farurile alea trebuie sa plece... orice ar fi :D
si pune proiectoarele originale ce le-ai luat...

laurentiu_tim 26-02-11 09:24

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by ovidiu89 (Post 4121233)
Sa o stapanesti sanatos. Sa vina caldura sa te apuci de treaba:lol:

ms....sa vina putin caldura si ma apuc de roll-cage ala e primul lucru major ce vreau sa-l fac

Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 4121343)
Foarte tare noua masina !


Astept cu interes urmatoarele jante care le pui !

ms,jante o sa ramana astea momentan dar pentru temelit imi caut ceva oem,poate daca gasesc alea de m e36 ar fi cel mai bine....

Quote:

Originally Posted by EuNuAltul (Post 4121386)
frumoasa rau, sa ai parte de ea :)
si daca imi permiti 2 poze....sper sa nu fie cu suparare.

nu ma supar,nam de ce,ms

Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4121765)
farurile alea trebuie sa plece... orice ar fi :D
si pune proiectoarele originale ce le-ai luat...


farurile o sa dispara cat mai repede,proiectoarele le punem azi daca scot masina sa vin cu ea la tine :lol: daca nu le pun eu singur cand oi avea chef....:lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:03.

- Copyright 2026 4Tuning