![]() |
Re: la multi ani bodgan (golf )
nu te stiu da iti urez un mare la multi ani , ca te cheama bogdan ;)
|
Re: la multi ani bodgan (golf )
La multi ani, sa ne traiesti si la cat mai mare tuningu!
|
Re: la multi ani bodgan (golf )
he he ... la multi ani si numai bine... sa ne traiesti cu tot ce-ti doresti
|
Re: la multi ani bodgan (golf )
la multi ani bodane si tot ce-ti doresti!
|
Re: la multi ani bodgan (golf )
Mersi mult baieti nu ma asteptam la atatea urari! Sa fim toti sanatosi si fericiti! Sa-auzim de bine!
|
Re: la multi ani bodgan (golf )
LA MULTI ANI !!! sa iti creasca caii:)
|
Re: la multi ani bodgan (golf )
La multi ani !
|
Re: la multi ani bodgan (golf )
La multi ani, si cat mai multi bani de bagat in golf.
|
Re: la multi ani bodgan (golf )
la multi ani, tot ce iti doresti numai fericire si numai bucurii
|
Re: la multi ani bodgan (golf )
La Multi Ani si din partea mea Bogdane...multa sanatate...mult tuning de bun gust si many horsepowah ! Sa ne vedem cu bine! Cu respect, SUNu
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:36. |
- Copyright 2026 4Tuning