Re: Street Racing Syndicate
ehee acu juam` de an si eu l-am jucat pt prima oara si tin sa va anunt ca subaru impreza ca prima amshina pe care o alegeti e cea mai buna are o acceleratie grozava inca d ela start ii iei pe toti... o modifici si mai intai piesele d ela motor ca dak te rep[ezi la culoare stikere si alte alea... ciu-ciu bani... eu sincer sa fiu ultima cursa am avut ultimu` tip de skiline 940 cp dar... m-am lasat pagubash era pe munte si drumu ingust.. nici nitro n-aveai unde sa bagi :D asha ca... l-am lasat balta si-am trecut la MW
|