Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Racing Syndicate (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/24214-street-racing-syndicate.html)

bz99bas 30-10-06 22:43

Re: Street Racing Syndicate
 
bani nu prea sint o problema din cite stiu eu parca poti repeta cursele chiar daca ai o masina mult mai puternica

Clopotzel 25-11-06 19:48

Re: Street Racing Syndicate
 
ehee acu juam` de an si eu l-am jucat pt prima oara si tin sa va anunt ca subaru impreza ca prima amshina pe care o alegeti e cea mai buna are o acceleratie grozava inca d ela start ii iei pe toti... o modifici si mai intai piesele d ela motor ca dak te rep[ezi la culoare stikere si alte alea... ciu-ciu bani... eu sincer sa fiu ultima cursa am avut ultimu` tip de skiline 940 cp dar... m-am lasat pagubash era pe munte si drumu ingust.. nici nitro n-aveai unde sa bagi :D asha ca... l-am lasat balta si-am trecut la MW


All times are GMT +2. The time now is 07:44.

- Copyright 2026 4Tuning