Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Formeaza propozitia si public-o (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/240026-formeaza-propozitia-public.html)

energie 16-02-11 20:48

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Alerg dezbracat cu un caine pentru ca imi urasc viata :lol::lol::lol::lol:

DaNn.ZyX 21-02-11 00:59

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Urăsc Donald Duck pentru că sunt sexy ! :lol::lol::lol::lol::lol:

Grasu'XxL 21-02-11 09:49

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am nevoie de o lesbină pentru că asta sunt?:))

AG-20-MCA 21-02-11 13:26

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am impuscat pe Madona pentru ca sunt sexy:twisted::lol::lol::lol:

DaNn.ZyX 21-02-11 14:36

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
As vrea sa il/o vad pe aici pe ala/aia care e nascut pe 23 Octombrie si tricou in carouri :)):)):)) :lol::lol::lol::lol::lol:

dany323bmx 26-02-11 23:28

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am F*tut un negru pentru ca sunt varza:)))))))))))))

sek00 02-03-11 15:42

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am impuscat pe Traian Basescu pentru ca sunt beat . :lol::lol:

Gutuie 02-03-11 19:51

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am impuscat pe un dealer de droguri pentru ca eram excitat =)))) VAI ! :)) =)))

ionut05 08-03-11 21:04

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
hahaha :))) M-am cacat pe o maimuta pentru ca sunt sexy :)))

Dj_kyd 14-03-11 13:36

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Alerg dezbracat cu o lesbiana pentru ca asta sunt:lol:

cruizer11 14-03-11 21:53

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am dat limba pe o lesbiana pentru ca sunt sexy...:lol:

X3M_5P33D3R 15-03-11 08:19

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am omorat pe o curva pentru ca sunt singur. :-)

Racer21 16-03-11 14:44

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am dat cu limba pe un negru pentru ca imi urasc viata :)))

Doamne ce tampenie ... :lol:

Bogz02 18-03-11 18:39

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am nevoie de un star porno pentru ca sunt excitat.

=)))))))))))))))))) HAHAHAHA, NU SE PUTEA NIMERII MAI BINE =)))

andy design x 01-04-11 15:58

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am nevoie de un castron cu cereale pentru că eram excitat.:lol:


All times are GMT +2. The time now is 01:54.

- Copyright 2026 4Tuning