![]() |
Re: Formeaza propozitia si public-o
Alerg dezbracat cu un caine pentru ca imi urasc viata :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Urăsc Donald Duck pentru că sunt sexy ! :lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am nevoie de o lesbină pentru că asta sunt?:))
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am impuscat pe Madona pentru ca sunt sexy:twisted::lol::lol::lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
As vrea sa il/o vad pe aici pe ala/aia care e nascut pe 23 Octombrie si tricou in carouri :)):)):)) :lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am F*tut un negru pentru ca sunt varza:)))))))))))))
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am impuscat pe Traian Basescu pentru ca sunt beat . :lol::lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am impuscat pe un dealer de droguri pentru ca eram excitat =)))) VAI ! :)) =)))
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
hahaha :))) M-am cacat pe o maimuta pentru ca sunt sexy :)))
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Alerg dezbracat cu o lesbiana pentru ca asta sunt:lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am dat limba pe o lesbiana pentru ca sunt sexy...:lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am omorat pe o curva pentru ca sunt singur. :-)
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am dat cu limba pe un negru pentru ca imi urasc viata :)))
Doamne ce tampenie ... :lol: |
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am nevoie de un star porno pentru ca sunt excitat.
=)))))))))))))))))) HAHAHAHA, NU SE PUTEA NIMERII MAI BINE =))) |
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am nevoie de un castron cu cereale pentru că eram excitat.:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:54. |
- Copyright 2026 4Tuning