Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Generalitati tuning (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning.html)
-   -   Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!! (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/239551-ascundere-numar-inmatriculare.html)

SAX1987 09-04-11 12:43

Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
 
Quote:

Originally Posted by avatar3d (Post 4239788)
poi nu este interzis asa ceva?

Si ?:shock::shock:
Quote:

Originally Posted by pisica_turbata (Post 4239942)
Eu l-am facut prin luarea unui mecanism de la un dvd auto cu ecranul spart. Bafta celor care modifica fara frica....:lol:

Interesant ! cum se tine la viteza ?

pisica_turbata 09-04-11 14:23

Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
 
Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 4240122)
Si ?:shock::shock:




Interesant ! cum se tine la viteza ?

Cand ridica numarul practic sta lipit de bara deci vantul la viteze il apropie de bara nu il da peste cap ca nu are cum daca este deja foarte aproape de bara, cei drept nu am apucat inca sa probez pe autostrada, dar pana la 70-80 s-a comportat foarte bine.

Bafta!

Raull222 25-04-12 18:49

Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
 
https://www.pieseauto.ro/diverse/supo...-37363301.html

Poftim nu e chiar asa dar este mai frumos asa spun eu !
Sper ca ti-am fost de ajutor!:D


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning