Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

2slow4u 01-02-11 07:22

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
BMA-ule da mai aveti astra G-ul? sau e alt proprietar acuma?

IS19CIP 01-02-11 09:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
L-am vazut pe Drobeta Duminica Mergea in fata mea :lol:

JusT_SaY_BoBo 01-02-11 21:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4040851)
L-am vazut pe Drobeta Duminica Mergea in fata mea :lol:

l-am vazut in seara asta pe Razvan BMA pe independentei in parcare:lol:
si pe Razvan MRG cu skoda octavia la agronomie:lol:

D3m0N 02-02-11 02:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4039476)
Cine pe cine a tamponat ?! :D:lol::lol:

am dat mana prieteneste, la sfarsit...:)) nu s-a tamponat nimeni, dar cel putin eu am vrut sa-l cunosc:))

MNZ am uitat sa-mi iau la revedere :wave:

2slow4u 02-02-11 13:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 4044207)
am dat mana prieteneste, la sfarsit...:)) nu s-a tamponat nimeni, dar cel putin eu am vrut sa-l cunosc:))

MNZ am uitat sa-mi iau la revedere :wave:

:))))))))))))))))))))))))))))))

ZyZ 02-02-11 13:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
BMA-ule, nu stiu cum se face ca, desi locuim aproape unul de celalalt, n-am reusit pana acum sa te cunosc face-doi-face. Un idem merge si catre 2slow4u, a carui masina niciodata n-o vad in trafic, ci tot timpul parcata.

MnezO 02-02-11 16:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
BMA si eu am uitat sa imi iau la revedere :) !

2slow4u 02-02-11 16:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ZYZ, este timp...poate ne intersectam odata si odata :) Probabil nu frecventam aceleasi drumuri.

Cand ma vezi claxoneaza, da un flash, o cale taiata ceva :) Nici eu nu te-am vazut..

ZyZ 02-02-11 17:11

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Daca te referi la faptul ca nu ai vazut Scirocco-ul, e OK, pentru ca n-am mai iesit cu el de cateva luni. In general ma misc cu alt ZyZ, un E46 argintiu.

2slow4u 02-02-11 17:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by ZyZ (Post 4046096)
Daca te referi la faptul ca nu ai vazut Scirocco-ul, e OK, pentru ca n-am mai iesit cu el de cateva luni. In general ma misc cu alt ZyZ, un E46 argintiu.

Dap, la scirocco ma refer :)

Bine de stiut, poate te remarc prin trafic.

MihaiCsl 02-02-11 18:26

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Cum am putut sa te uit pe tine bursucule, mai ales ca, cu tine m-am intalnit cel mai des. :D
Aaa, azi m-am intalnit si cu zorro, m-a scos la o plimbare in jurul blocului =))

vlad87 06-02-11 11:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MRG pe Socola, ti-ai pus rotile de vara ?! :D

CRyS` 06-02-11 22:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MRG - era MRG Jr la volan. MRG Senior e bolnav grav de NFS! Iar rotile, sunt de ALL SEASON!

Mnezo asta seara se plimba cu burtha in rondul din Podu Rosh iar Drobeta dimineata oferea asistenta rutiera in Targul De Masini si Cherestea ... :lol:

"Inteligibil" topic ... ! :lol: Si va rog inca odata -AM VAZUT PE X ACOLO SI Y ACOLO SI PE Z CAND SI-O LUA DE LA Y SI X ACOLO! Fara alte discutii ce nu tin de "vazut, salutat"!

Hai salut!

MnezO 07-02-11 10:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut Crys cu dayline-urile lui superbe in podu` ros !!

RazvanMRG 07-02-11 14:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
l-am pe CRyS cu proiectoarele aprinse la clio, vroia sa se remarce cred.
@vlad87 zice bine crys ca sunt all season. am schimbat doar gumele si am lasat jantele alea. era fratele meu la volan ca ma lasase la fotbal.


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning