![]() |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
BMA-ule da mai aveti astra G-ul? sau e alt proprietar acuma?
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
L-am vazut pe Drobeta Duminica Mergea in fata mea :lol:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
si pe Razvan MRG cu skoda octavia la agronomie:lol: |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
MNZ am uitat sa-mi iau la revedere :wave: |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
BMA-ule, nu stiu cum se face ca, desi locuim aproape unul de celalalt, n-am reusit pana acum sa te cunosc face-doi-face. Un idem merge si catre 2slow4u, a carui masina niciodata n-o vad in trafic, ci tot timpul parcata.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
BMA si eu am uitat sa imi iau la revedere :) !
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
ZYZ, este timp...poate ne intersectam odata si odata :) Probabil nu frecventam aceleasi drumuri.
Cand ma vezi claxoneaza, da un flash, o cale taiata ceva :) Nici eu nu te-am vazut.. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Daca te referi la faptul ca nu ai vazut Scirocco-ul, e OK, pentru ca n-am mai iesit cu el de cateva luni. In general ma misc cu alt ZyZ, un E46 argintiu.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
Bine de stiut, poate te remarc prin trafic. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Cum am putut sa te uit pe tine bursucule, mai ales ca, cu tine m-am intalnit cel mai des. :D
Aaa, azi m-am intalnit si cu zorro, m-a scos la o plimbare in jurul blocului =)) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
MRG pe Socola, ti-ai pus rotile de vara ?! :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
MRG - era MRG Jr la volan. MRG Senior e bolnav grav de NFS! Iar rotile, sunt de ALL SEASON!
Mnezo asta seara se plimba cu burtha in rondul din Podu Rosh iar Drobeta dimineata oferea asistenta rutiera in Targul De Masini si Cherestea ... :lol: "Inteligibil" topic ... ! :lol: Si va rog inca odata -AM VAZUT PE X ACOLO SI Y ACOLO SI PE Z CAND SI-O LUA DE LA Y SI X ACOLO! Fara alte discutii ce nu tin de "vazut, salutat"! Hai salut! |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut Crys cu dayline-urile lui superbe in podu` ros !!
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
l-am pe CRyS cu proiectoarele aprinse la clio, vroia sa se remarce cred.
@vlad87 zice bine crys ca sunt all season. am schimbat doar gumele si am lasat jantele alea. era fratele meu la volan ca ma lasase la fotbal. |
| All times are GMT +2. The time now is 11:27. |
- Copyright 2026 4Tuning