Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   parerea voastra pls (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/23373-parerea-voastra-pls.html)

danutSZY 26-09-06 14:28

Re: parerea voastra pls
 
masina e faina ......fa-o toata alba inafara de capota(neagra)......iar sita de la spoilere puteai sa o prinzi pe dinauntru cu chit de masina......in rest no coment dar chestia cu motor V6 pe ea mi se pare cam deplasata ideea......motoru e destul de greu iar tablaria pe dacie lasa de dorit......daca ar avea sasiu ar mai merge.....parere personala.....las baieti care se pricep mai bine sa vina cu ideei si propuneri!!!!

MagicOne 28-09-06 09:57

Re: parerea voastra pls
 
la exterior vedem noi ce o sa apara, sa vina sgm sa ne zica cum stai cu motorul ala de r25

catutzu 08-10-06 18:34

Re: parerea voastra pls
 
super a iesit masina. daca tot vrei sa investesti atat in ea fao unicata. parerea mea este sa o vopsesti portocaliu si pe capota sa ii pui o folie care imita carbonul. si cu niste geamuri ionozate sigur o sa fii unicat:peace:

Bobby boss 11-11-06 18:54

Re: parerea voastra pls
 
incearca ceva 9 ce vrei u orice

giubau_v8 12-11-06 19:30

Re: parerea voastra pls
 
ce parere ai de un negru mat? toata masina? cred ca ar da bine

skydragon2all 26-12-06 13:47

Re: parerea voastra pls
 
punei si o masca belea la faruri si e cam gata....e mai mijto asa cum e!si ceva neoane in praguri si interior de preferat la albul tau merge un neon rosu!si apoi......bucurate de ea!:)

ro.maniak 26-12-06 14:32

Re: parerea voastra pls
 
fao portocaliu cu negru delimitate pe mijloc cu o dunga argintie. sus portocaliu negru jos. cu niste jenti meserie si lasata la pamant o sa rupa gura targului

Ionutz maniacu 26-12-06 15:39

Re: parerea voastra pls
 
Ce se mai aude in legatura cu masina???Ai reusit sa pui V6 pe ea???Mai pune poze pls sa vedem si noi cum mai arata acum.

bano 30-12-06 00:25

Re: parerea voastra pls
 
de ce ai facut capota neagra mai sant destule la fel? asteptam v6e.

Mugurel_ASU 14-01-07 15:05

Re: parerea voastra pls
 
te ai hotarat ce culoare o faci ???

Magos 14-01-07 22:23

Re: parerea voastra pls
 
cred ca s-a dat la fund...

B-83-DAC 14-01-07 22:24

Re: parerea voastra pls
 
cand vor mai sosi si alte noutati sa mi se dea un pm pana atunci topicul e closed


All times are GMT +2. The time now is 17:22.

- Copyright 2026 4Tuning