Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri la stadion...cu biciclete (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/233634-intalniri-stadion-biciclete.html)

18.Marius.92 09-08-12 22:24

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Daca gasesc sa imprumut o bicicleta , ma prezint si eu :)

CRyS` 10-08-12 13:53

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Sunt de inchiriat putin mai sus de Stadion. 2 lei/h .... :) :-P

Jockers 13-08-12 16:21

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
care se baga?:) Pe 24 cu zice crys ar fi ok ..

cretu_bs 13-08-12 20:18

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 5136593)
care se baga?:) Pe 24 cu zice crys ar fi ok ..

Eu vin cu siguranta !

cretu_bs 19-08-12 08:55

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
CINE VINE !?!

CRyS` 19-08-12 13:22

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Mai sunt 5 zile! Organizati-va frumos! Telefoane sunt,adrese de YM sunt, FB este...comunicati intre voi si .. Vineri pe 24.08.2012 orele 18.00 ne intalnim ::-P

IS19CIP 19-08-12 21:52

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
HOP si eu cu bolidu pe 2 rotii :lol: P.S Am Soft de la COMPLETE CHIP p ea.

CRyS` 19-08-12 23:59

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
TU? Tu ai CIPUL in cap :))

IS19CIP 20-08-12 10:43

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 5144142)
TU? Tu ai CIPUL in cap :))

Ha Ha Ha ! :lol::lol: O sa ai o mare surpriza cand iti arat bicicleta CRYS !

cretu_bs 20-08-12 11:24

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Deci venim.Si ce facem mergem?pe unde? unde ne intalnim fix in fata la stadion in parcare?Cineva care le are cu freestylu'?

IS19CIP 20-08-12 11:27

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Quote:

Originally Posted by cretu_bs (Post 5144623)
Deci venim.Si ce facem mergem?pe unde? unde ne intalnim fix in fata la stadion in parcare?Cineva care le are cu freestylu'?

Pai vedem , stabilim atunci traseul :-) + ca avem si pista acuma facuta pe copou suntem SHAFI !

cretu_bs 20-08-12 11:29

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Aha bun-bun o ardem la fandoseli:))"ca baietii" si vine cineva cu bicicleta inchiriata?

IS19CIP 20-08-12 11:31

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
Quote:

Originally Posted by cretu_bs (Post 5144631)
Aha bun-bun o ardem la fandoseli:))"ca baietii" si vine cineva cu bicicleta inchiriata?

CRYS vine sigur cu bicicleta inchiriata nu stiu restu :lol::lol:

cretu_bs 20-08-12 11:32

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
El are anvelope ce scartie rau ! AUUU pt. mine care mai am 4ani si dau de carnet e super 2 anvelope de aia...

IS19CIP 20-08-12 12:40

Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
 
1 Attachment(s)
:lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 05:59.

- Copyright 2026 4Tuning