![]() |
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Daca gasesc sa imprumut o bicicleta , ma prezint si eu :)
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Sunt de inchiriat putin mai sus de Stadion. 2 lei/h .... :) :-P
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
care se baga?:) Pe 24 cu zice crys ar fi ok ..
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
CINE VINE !?!
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Mai sunt 5 zile! Organizati-va frumos! Telefoane sunt,adrese de YM sunt, FB este...comunicati intre voi si .. Vineri pe 24.08.2012 orele 18.00 ne intalnim ::-P
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
HOP si eu cu bolidu pe 2 rotii :lol: P.S Am Soft de la COMPLETE CHIP p ea.
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
TU? Tu ai CIPUL in cap :))
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Deci venim.Si ce facem mergem?pe unde? unde ne intalnim fix in fata la stadion in parcare?Cineva care le are cu freestylu'?
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Aha bun-bun o ardem la fandoseli:))"ca baietii" si vine cineva cu bicicleta inchiriata?
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
El are anvelope ce scartie rau ! AUUU pt. mine care mai am 4ani si dau de carnet e super 2 anvelope de aia...
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
1 Attachment(s)
:lol::lol::lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:59. |
- Copyright 2026 4Tuning