Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   cele mai vechi e30-uri din ro!!!! (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/233021-vechi-e30-uri-ro.html)

26WRC 20-01-12 18:21

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
2 Attachment(s)
baneasa 2005

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/zWMaMg-da9g" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

tmDNSe30 21-01-12 23:30

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
am o intrebare pt baietii din bucuresti masina lui machedonu ursuletu MTJ mai exista sau ce sa intamplat cu el??mai are cineva poze cu el???

bix 22-01-12 21:24

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
masina exista, se lucreaza la ea...cand va fi gata o sa o vezi cu siguranta :D

tmDNSe30 22-01-12 23:14

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by bix (Post 4841537)
masina exista, se lucreaza la ea...cand va fi gata o sa o vezi cu siguranta :D

multumesc de raspuns BIX se pare ca mai sunt unii oameni cumsecade pe forumu asta....imi poti da un id de mess pe privat sa te mai intreb unele lucruri daca doresti si nu deranjez :oops:

zepolikahhh_ 23-01-12 01:21

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
asa se intampla cand vrei sa te dai prieten cu altii :lol:

tmDNSe30 23-01-12 01:53

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by zepolikahhh_ (Post 4841868)
asa se intampla cand vrei sa te dai prieten cu altii :lol:

da am observat daca nu esti de a lor nu te baga in seama.......

ZerO_CooL 23-01-12 01:53

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
20 Attachment(s)
Cativa dintre ursii vechi...
Pe langa ei, mai erau cativa... NIZ-ul, care acum cred ca e B 92 TIR, ABM-ul - primul cu motor de 3.5, parca... FDC, BJP. Cei mai dragi mi-au fost PYF-ul, DSD-ul si NSL-ul.

zepolikahhh_ 23-01-12 01:57

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by tmDNSe30 (Post 4841876)
da am observat daca nu esti de a lor nu te baga in seama.......

era mai mult valabila pentru tine.Asa vorbesti de parca l-ai cunoaste pe ala.
Nu mai stati la colt si spuneti povesti cu ursuleti ca nu va face oldschool.

tmDNSe30 23-01-12 01:59

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
[QUOTE=ZerO_CooL;4841877]Cativa dintre ursii vechi...
Pe langa ei, mai erau cativa... NIZ-ul, care acum cred ca e B 92 TIR, ABM-ul - primul cu motor de 3.5, parca... FDC, BJP. Cei mai dragi mi-au fost PYF-ul, DSD-ul si NSL-ul.[/QUO TE]

Apreciez ZerO_CooL pentru ce ai facut si iti multumesc in acelasi timp se pare ca pe alta pagina am deranjat cu o astfel de intrebare despre un anume ursulet din buc....

tmDNSe30 23-01-12 02:01

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by zepolikahhh_ (Post 4841879)
era mai mult valabila pentru tine.Asa vorbesti de parca l-ai cunoaste pe ala.
Nu mai stati la colt si spuneti povesti cu ursuleti ca nu va face oldschool.

da ce am spus????e un lucru rau in afla mai multe despre o masina care iti place?pentru ce exista forum??de ce unii imi pot raspunde frumos si altii nu ce am spus asa de rau?

ZerO_CooL 23-01-12 02:12

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
[QUOTE=tmDNSe30;4841881]
Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL (Post 4841877)
Cativa dintre ursii vechi...
Pe langa ei, mai erau cativa... NIZ-ul, care acum cred ca e B 92 TIR, ABM-ul - primul cu motor de 3.5, parca... FDC, BJP. Cei mai dragi mi-au fost PYF-ul, DSD-ul si NSL-ul.[/QUO TE]

Apreciez ZerO_CooL pentru ce ai facut si iti multumesc in acelasi timp se pare ca pe alta pagina am deranjat cu o astfel de intrebare despre un anume ursulet din buc....

Mi-a facut placere sa vad topicul asta si sa-mi aduc aminte de ursii de la care a pornit pasiunea mea pentru E30.

tmDNSe30 23-01-12 02:21

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
[QUOTE=ZerO_CooL;4841890]
Quote:

Originally Posted by tmDNSe30 (Post 4841881)

Mi-a facut placere sa vad topicul asta si sa-mi aduc aminte de ursii de la care a pornit pasiunea mea pentru E30.

Si mie imi face mare placere tocmai din aceeasi cauza dar unii nu intaleg chestia asta pentru ca ei au e36SUPER MASINA:rolleyes2

Guwy 23-01-12 05:44

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL (Post 4841877)
Cativa dintre ursii vechi...
Pe langa ei, mai erau cativa... NIZ-ul, care acum cred ca e B 92 TIR, ABM-ul - primul cu motor de 3.5, parca... FDC, BJP. Cei mai dragi mi-au fost PYF-ul, DSD-ul si NSL-ul.

Niz-u a fost primul e30 in care m-am plimbat si totodata primul care m-a invartit pana mi s-a facut rau :)) =)) , era vecinul meu si imi aduc aminte si acum ( prin '97 - '98 s-a intamplat asta ) chiar daca eram doar un copil ... era ceva de vis atunci , sa nu mai zic ca mai avea tot pe atunci si un e36 coupe 2.5 negru cand am vazut-o am zis ca e nava spatiala :)) =)) , PYF-ul daca nu ma insel a fost a lu' Mitica , Zagu parca statea la Dristor unde este acum shaormeria .
Pacat de NIZ ca nu a nimerit pe maini bune ca era o masina tare ... nelovita , neruginita dar cum s-a intamplat cu majoritatea masinilor bune s-a cam ales praful de ea , acum o luna era pe la Ady Oprisan l.. dar nu mai arata asa cum mi-o aduc eu aminte chiar daca au trecut ceva ani peste ea de cand nu am mai vazut-o eu cu siguranta daca era la Alex nu ajungea in halul acela .
Imediat dupa ce a vandut-o Alex am inteles ca a ajuns pe la niste tigani sau nu stiu ce de carau cartofi cu ea ( aia au distrus-o cel mai rau ) , dupa care a ajuns la Ionut care a restaurat-o , iar dupa aceea daca nu ma insel la un baiat de aici dupa forum sTAILL .

tmDNSe30 23-01-12 15:12

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by Guwy (Post 4841919)
Niz-u a fost primul e30 in care m-am plimbat si totodata primul care m-a invartit pana mi s-a facut rau :)) =)) , era vecinul meu si imi aduc aminte si acum ( prin '97 - '98 s-a intamplat asta ) chiar daca eram doar un copil ... era ceva de vis atunci , sa nu mai zic ca mai avea tot pe atunci si un e36 coupe 2.5 negru cand am vazut-o am zis ca e nava spatiala :)) =)) , PYF-ul daca nu ma insel a fost a lu' Mitica , Zagu parca statea la Dristor unde este acum shaormeria .
Pacat de NIZ ca nu a nimerit pe maini bune ca era o masina tare ... nelovita , neruginita dar cum s-a intamplat cu majoritatea masinilor bune s-a cam ales praful de ea , acum o luna era pe la Ady Oprisan l.. dar nu mai arata asa cum mi-o aduc eu aminte chiar daca au trecut ceva ani peste ea de cand nu am mai vazut-o eu cu siguranta daca era la Alex nu ajungea in halul acela .
Imediat dupa ce a vandut-o Alex am inteles ca a ajuns pe la niste tigani sau nu stiu ce de carau cartofi cu ea ( aia au distrus-o cel mai rau ) , dupa care a ajuns la Ionut care a restaurat-o , iar dupa aceea daca nu ma insel la un baiat de aici dupa forum sTAILL .

wow frumoase amintiri guwy cred ca ai cateva sa ne povestesti si noua cand ai timp bineintales cel putin eu as citi cu mare placere:oops:

bix 25-01-12 03:56

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
idi-ul ti l dau degeaba ca nu stau pe mess...tot aici ma gasesti mai repede

Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL (Post 4841877)
ABM-ul - primul cu motor de 3.5, parca...


cred ca ai vrut sa spui AVP-ul


All times are GMT +2. The time now is 22:09.

- Copyright 2026 4Tuning