Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   o reuniune e36 pe 2011 cand ? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/232630-reuniune-e36-2011-a.html)

davidmafiotu 28-01-11 18:45

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
da si eu ca am acum pisica vreau o intalnire cand sa fie vati hotarat:P??

rzt_ro 28-01-11 22:21

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
O initiativa laudabila...i'm in!:D

P A K E 01-02-11 07:21

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Am si eu un e36 care momentan e dauna :lol:
Daca e gata pana se organizeaza contati pe mine! Traseul sa fie decent ca vin pe lonjeroaneeeeee :lol:
Low is a lifestyle? :twisted:

Billy c25xe 01-02-11 13:56

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Nu se inghesue lumea :(

abby3325 01-02-11 17:33

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Numai sa nu se intample ca anul trecut .. si sa auzim chestii de genul "de stiam veneam", "nu am avut de unde sa stiu", "nu ni s-a spus din timp" .. sper sa nu se intample iar asa .. Chiar ar trebui deja deschis un topic (cum s-a mai spus mai sus), la "seria 3" si discutat pe tema asta din timp !
Legat de locul in care o sa fie .. sa speram ca nu in Bucuresti (sa ma scuze cei din Buc., nu e nimic personal, e doar distanta mare), sa se gaseasca un loc mai central, cum a fost anul trecut la Brasov .. Spunea cineva de "Transfagarasean", mi se pare o idee excelenta, peisajul e superb, eventual se poate face o oprire la Balea Lac ;)

GOGU_VL 05-02-11 21:08

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
De organizare cine se ocupa ?

Skillzu 05-02-11 22:58

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
nu va mai grabiti atat ...

bmw_motorsport 05-02-11 23:28

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Skillzu (Post 4057196)
nu va mai grabiti atat ...

e timp...nu-i problema...inca e devreme rau...oricum nu inteleg de ce nu e topicul sticky...multe altele sunt....desi nu au atat de mare interes..poate decat din partea unora

Skillzu 05-02-11 23:30

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by bmw_motorsport (Post 4057279)
e timp...nu-i problema...inca e devreme rau...oricum nu inteleg de ce nu e topicul sticky...multe altele sunt....desi nu au atat de mare interes..poate decat din partea unora

Eu cred ca nu este sticky deorece nu este nimic organizat, si nu s-a luat legatura cu nici un moderator.
Doar cineva care a intrebat de o intalnire.
Nu vad pe nimeni sa organizeze ...

GOGU_VL 06-02-11 00:12

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Skillzu (Post 4057287)
Eu cred ca nu este sticky deorece nu este nimic organizat, si nu s-a luat legatura cu nici un moderator.
Doar cineva care a intrebat de o intalnire.
Nu vad pe nimeni sa organizeze ...

Fra, trebuie neaparat sa se ia legatura neaparat cu un moderator? Sincer, ca nu inteleg. Eu cand am organizat E36 Meeting Rm.Valcea si nu numai, acum in toamna, unde s-au strans aproape 30 de masini, n-a fost nevoie sa i-au legatura cu vreun moderator......explica-mi si mie ce ttrebuie facut si de ce.

Skillzu 06-02-11 12:43

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by jm3k3rd3mik (Post 4057389)
Fra, trebuie neaparat sa se ia legatura neaparat cu un moderator? Sincer, ca nu inteleg. Eu cand am organizat E36 Meeting Rm.Valcea si nu numai, acum in toamna, unde s-au strans aproape 30 de masini, n-a fost nevoie sa i-au legatura cu vreun moderator......explica-mi si mie ce ttrebuie facut si de ce.

Eu i-am raspuns omului de ce nu e sticky cum vroia el. Ca nu intelegea.
Spune-mi si mie cine iti poate face topic sticky inafara de moderatorul dedicat sectiunii, sau un supermoderator ?

Fiecare face ce crede el ca e necesar ca sa organizeze, pe mine nu ma priveste acest lucru momentan. Puteti sa strangeti oricate masini si oriunde vreti. :lol:
Parerea mea e doar ca va grabiti sa faceti asta public, inainte sa o puneti la cale cum trebuie.

abby3325 06-02-11 13:36

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
O singura intrebare : Skillzu, probabil tu ar trebui sa stii .. oare tot BmwOw***s (nu vreau sa fac reclama) vor organiza si anul acesta ?

Billy c25xe 09-02-11 13:10

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Skillzu (Post 4058445)
Eu i-am raspuns omului de ce nu e sticky cum vroia el.
Parerea mea e doar ca va grabiti sa faceti asta public, inainte sa o puneti la cale cum trebuie.

Se poate face totul pe parcurs , cu diferite idei , propuneri sa nu fie organizata numai de 2,3 oameni , dupa bunul lor plac .

Cam ce vor sa faca cu e30 meeting , care este sticky la sectiunea seriei 3 .

da_joint 09-02-11 13:44

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by abby3325 (Post 4058606)
O singura intrebare : Skillzu, probabil tu ar trebui sa stii .. oare tot BmwOw***s (nu vreau sa fac reclama) vor organiza si anul acesta ?

Imi permit sa rasp eu in locul lui skillzu:raspunsul este nu.
asa ca putina rabdare,unii sunt inca in sesiune...indata ce se vor stabili detaliile vom comunica

Billy c25xe 09-02-11 14:06

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Sa inteleg ca se pregateste ceva maret organizat de cei de pe 4tuning ? :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 06:19.

- Copyright 2026 4Tuning