Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   vand pedale old school. (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/231132-vand-pedale-old-school.html)

szoke_sz 06-06-11 09:04

Re: vand pedale old school.
 
Quote:

Originally Posted by bobby_gsi2 (Post 4377162)
E ok, poti sa te apuci de treaba. Ideal ar fi daca le-ai face o idee mai mari, cele de frana si ambreaj iar cea de odihna las la aprecierea ta cat sa fie de mare si astept sa imi zici cand sunt gata.

care model vrei?
pana diseara cred ca le fac.

bobby_gsi2 06-06-11 09:09

Re: vand pedale old school.
 
Primul model....ca sa se asorteze cu pedalele. Nu mi-ai zis pretul total...ca banuiesc ca nu costa doar 20 de roni toate :)

szoke_sz 06-06-11 09:11

Re: vand pedale old school.
 
Quote:

Originally Posted by bobby_gsi2 (Post 4377181)
Primul model....ca sa se asorteze cu pedalele. Nu mi-ai zis pretul total...ca banuiesc ca nu costa doar 20 de roni toate :)

55 roni in total, 3 pedale+pedala de odihnia

atunci pedale cu gauri vrei?

bobby_gsi2 06-06-11 09:22

Re: vand pedale old school.
 
Raman doar cele 3 pedale.....ca m-am uitat si mi-e greu sa montez pedala de odihna ca sub mocheta am pasla din aia f groasa. Mi-a venit ideea traznita acum....si fa-le cu sigla de la gsi sau daca nu poti cu semnul de la opel :)

szoke_sz 06-06-11 09:31

Re: vand pedale old school.
 
Quote:

Originally Posted by bobby_gsi2 (Post 4377223)
Raman doar cele 3 pedale.....ca m-am uitat si mi-e greu sa montez pedala de odihna ca sub mocheta am pasla din aia f groasa. Mi-a venit ideea traznita acum....si fa-le cu sigla de la gsi sau daca nu poti cu semnul de la opel :)

am gata facute cu opel
https://i700.photobucket.com/albums/w...Picture009.jpg

bobby_gsi2 06-06-11 09:35

Re: vand pedale old school.
 
1 Attachment(s)
Dau naspa cu opel. Mai bine cu gsi :)

szoke_sz 06-06-11 09:36

Re: vand pedale old school.
 
Quote:

Originally Posted by bobby_gsi2 (Post 4377249)
Dau naspa cu opel. Mai bine cu gsi :)

nu pot sa scriu litere.

bobby_gsi2 06-06-11 09:57

Re: vand pedale old school.
 
:( , am gasit unele sparco...daca ma inteleg cu omu le iau pe alea, daca nu , raman cele cu gauri. Multam oricum.

szoke_sz 21-06-11 11:58

Re: vand pedale old school.
 
opel si iron cross pe stoc.

szoke_sz 06-09-11 20:18

Re: vand pedale old school.
 
valabil in continuare.

szoke_sz 05-12-11 22:02

Re: vand pedale old school.
 
valabil


All times are GMT +2. The time now is 06:16.

- Copyright 2026 4Tuning