![]() |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Mantus:
Pana la urma vor fi curse sau nu?Am auzit din surse neoficiale ca locatia s-ar putea sa nu fie aeroportul ci la complexul EXPO TRANSILVANIA!!! Ciao bao __________________ Da, locatia este certa: EXPO TRANSILVANIA, nu este spatiu de curse, doar de DB...:-) |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
mersi de raspuns. abia astept sa vedem ce o sa iasa ;)
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
pacat ca tine 2 zile ca veneam si eu ,dar nu am timp sa pierd 2 zile prin CJ , duminica mai mergea , dar si sambata e cam aiurea ..pt mine.
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
aiurea cu 2 zile nu o sa vina multa lume eu lucrez si simbata de exemplu
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Quote:
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
curse sunt weekendul de dupa salon.. numai libere cica.. iar salonul oricum va aduna multa lume... asa... miscati-va fundurile la Cj.. ca noi merem pe la voi :))))
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Numai libere ? Nasol !
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Quote:
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
eu unu vreau sa particip nu sa ma uit, iar la cat de bune sunt premiile , adica deloc , sa mai pierd si 2 zile pe acolo ,drum , mancare, cazare , inscriere , arunci 100 euro ca nimic , si castigi o diploma ...e putin aiurea ...parerea mea ...
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Totushi io zic ca ii mai bine decat nimic, nu? sa speram ca intr-un viitor cat mai apropiat o sa avem competitzii de rang mai ridicat. Succes cu organizarea ;)
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
totusi nu inteleg...de unde ai tras concluzia ca nu sunt premii, acum discutam de etapa de DB drag si SHOW nu de cursele de saptamana viitoare.
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Intrebare pt organizatori .Exista posibilitatea de alimentare cu curent electric la standuri ? [consum mic 150-200 w]
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
exista daca aduci prelungitor...dar are vreo legatura cu dBDrag-ul? masinile inscrise in concursul dBDrag vor sta afara tocmai pentru a-si putea porni motoarele si incarca bateriile...vor intra doua cate doua la masuratori.
Bafta. |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Sper sa ajungem si noi pe acolo :) numai ca spectatori din pacate :sad:
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Participanti putini, vizitatori multi. Noroc cu standurile firmelor de tuning (si alea doar cateva) de unde mi-am luat niste oferte, ca altfel imi banuiam dupa banii dati pe bilet.
Una peste alta, tot mai bine decat sa nu se intample nimic. |
| All times are GMT +2. The time now is 12:02. |
- Copyright 2026 4Tuning