Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SPL (Presiune Sonora) (https://forum.4tuning.ro/371-spl-presiune-sonora.html)
-   -   dBDrag Racing etapa nr 4 (https://forum.4tuning.ro/371-spl-presiune-sonora/23084-dbdrag-racing-etapa-nr-4-a.html)

gydo 02-10-06 08:39

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Mantus:
Pana la urma vor fi curse sau nu?Am auzit din surse neoficiale ca locatia s-ar putea sa nu fie aeroportul ci la complexul EXPO TRANSILVANIA!!!
Ciao bao
__________________


Da, locatia este certa: EXPO TRANSILVANIA, nu este spatiu de curse, doar de DB...:-)

MANTUS 05-10-06 20:48

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
mersi de raspuns. abia astept sa vedem ce o sa iasa ;)

ugod 06-10-06 00:01

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
pacat ca tine 2 zile ca veneam si eu ,dar nu am timp sa pierd 2 zile prin CJ , duminica mai mergea , dar si sambata e cam aiurea ..pt mine.

EUF TM 06-10-06 00:14

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
aiurea cu 2 zile nu o sa vina multa lume eu lucrez si simbata de exemplu

MANTUS 06-10-06 22:12

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Quote:

Originally Posted by EUF TM (Post 576486)
aiurea cu 2 zile nu o sa vina multa lume eu lucrez si simbata de exemplu

pai vi duminica, caci majoritatea o sa vina duminica pt ca sambata e cam zi de lucru asa ca un drum de cj nu o sa-ti strice!!!!! merita vazut

smoke 07-10-06 01:23

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
curse sunt weekendul de dupa salon.. numai libere cica.. iar salonul oricum va aduna multa lume... asa... miscati-va fundurile la Cj.. ca noi merem pe la voi :))))

tm8bnz 08-10-06 20:47

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Numai libere ? Nasol !

tune_AKj 09-10-06 21:15

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Quote:

Originally Posted by ugod (Post 576470)
pacat ca tine 2 zile ca veneam si eu ,dar nu am timp sa pierd 2 zile prin CJ , duminica mai mergea , dar si sambata e cam aiurea ..pt mine.

exact...e nasol ca e si sambata si duminica..e ok pt.cei din Cluj dar pt noi..nu prea..eu personal merg si la raliul Hunedoarei care e in 13-14..

ugod 11-10-06 00:24

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
eu unu vreau sa particip nu sa ma uit, iar la cat de bune sunt premiile , adica deloc , sa mai pierd si 2 zile pe acolo ,drum , mancare, cazare , inscriere , arunci 100 euro ca nimic , si castigi o diploma ...e putin aiurea ...parerea mea ...

PaulMIG 11-10-06 15:42

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Totushi io zic ca ii mai bine decat nimic, nu? sa speram ca intr-un viitor cat mai apropiat o sa avem competitzii de rang mai ridicat. Succes cu organizarea ;)

Piry 11-10-06 15:50

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
totusi nu inteleg...de unde ai tras concluzia ca nu sunt premii, acum discutam de etapa de DB drag si SHOW nu de cursele de saptamana viitoare.

koffa 11-10-06 22:25

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Intrebare pt organizatori .Exista posibilitatea de alimentare cu curent electric la standuri ? [consum mic 150-200 w]

sfigmo 12-10-06 07:49

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
exista daca aduci prelungitor...dar are vreo legatura cu dBDrag-ul? masinile inscrise in concursul dBDrag vor sta afara tocmai pentru a-si putea porni motoarele si incarca bateriile...vor intra doua cate doua la masuratori.
Bafta.

MS 87 PIJ 13-10-06 17:27

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Sper sa ajungem si noi pe acolo :) numai ca spectatori din pacate :sad:

johnny111 15-10-06 20:23

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Participanti putini, vizitatori multi. Noroc cu standurile firmelor de tuning (si alea doar cateva) de unde mi-am luat niste oferte, ca altfel imi banuiam dupa banii dati pe bilet.
Una peste alta, tot mai bine decat sa nu se intample nimic.


All times are GMT +2. The time now is 12:02.

- Copyright 2026 4Tuning