Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Irmscher Opel Corsa (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/23070-irmscher-opel-corsa.html)

sprinter 08-09-06 23:06

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Cred ca o sa mai adauge un 1.6 ceva .... nimik mai mult parerea mea :)

Todorutz 11-09-06 00:29

Re: Irmscher Opel Corsa
 
e destul de frumos kitu....dar masina asta nu prea da bine la public....cam uratatzica....oricum....vorba romanului "decat dacie" :))

sonik89 18-09-06 14:17

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 547084)
E chiar misto ... da parca tot d femeie ramane :|

lol haha . si atunci si S class si Touareg sunt masini de fete ? k in ultima vreme mai multe femei vad in masini tari decat in destea mici , sincer decat un logan mai bine o corsa :D

sonik89 18-09-06 14:19

Re: Irmscher Opel Corsa
 
in fine am vazut prezentarea la pro motor sau ceva de genu cu masina asta , si e chiar frumusica , sigur un 1.6 16v ar fi ideal 100 si ceva de cai la greutatea ei si dimensiunile ei ar fi o masina ideala de oras

sprinter 18-09-06 20:31

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Quote:

Originally Posted by sonik89 (Post 558004)
lol haha . si atunci si S class si Touareg sunt masini de fete ? k in ultima vreme mai multe femei vad in masini tari decat in destea mici , sincer decat un logan mai bine o corsa :D

Ma sti ca ai dreptate ... in masini mari de teren am vazut mai multe femei decat barbati in ultima vreme ... ceva nu e bine :) acum a aparut si loganu ala de 105 cai ... da parca ... tot logan e :) deci la ce masina ramanem ? :) Apropo .. sti faza aia cu blonda care a bagat in tuareg benzina in loc de diesel ? :))

tha_nox 29-09-06 20:37

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Quote:

Originally Posted by nepotu (Post 546160)
mie-mi place si corsa asta si vectra noua....frumoase...si astra...toate

vectra noua?? e de tot rahatu botu..arata mai bine inainte..

GABBY_ 01-10-06 15:48

Re: Irmscher Opel Corsa
 
sa imi zica si mie cineva daca stie care e turatia optima la o corsa 1,3 cdti de 70 cp ptr o plecare super buna de la start .

loopushor 26-03-07 11:30

Re: Irmscher Opel Corsa
 
@GABBY_ sa fie undeva in zona in care intra turbo.....si sa nu fie nici foarte turata ca sa nu pierzi aderentza.....un 1700-1800 de ture parerea mea

22VIN 26-03-07 21:14

Re: Irmscher Opel Corsa
 
opc arunca un 1.6 turbo de 190 cai pe micuta cu 2 usi ;) o sa fie cam nebunie :)))

Draqq 27-03-07 14:19

Re: Irmscher Opel Corsa
 
nice pt nevasta :D

CT 76 LEV 26-04-07 23:06

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Tot a mea este mai tare !!! Nu ? de ce sa oftam la poze? sa ne multumim cu ce avem !

foss 09-05-07 21:31

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Inafara de toba care este super, ia sta bine si la a mea, este naspa rau de tot mai bine pe jos decat asa....Ce au patit aia cred ca in ziua in care au proiectato nu dormisera bine cu o seara inainte!!!!

HellDriver85 28-05-09 00:19

Re: Irmscher Opel Corsa
 
2 Attachment(s)
Attachment 938646

Attachment 938647
Imi cer scuze. Poate nu e locul mau pe aici dar nu mai stiu de sa fac.
de 3 luni caut eleronul asta si nu dau de el. Stie cineva pe unde il pot gasi?
Multumesc


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning