![]() |
Re: Porsche Magnum
frumos,frumos
|
Re: Porsche Magnum
Este cel mai reusit tuning care l-am vazut pe un Porsche Cayenne. L-am vazut de multe ori prin Iasi pe AAA si e criminal. Circotasii care se cred batman sa se abtina
|
Re: Porsche Magnum
O minunatie de masina.
|
Re: Porsche Magnum
Sper ca toata lumea stie acum a cui e acea masina portocalie :P.........sau cel putin intr-un videoclip tatae de la Mafia se da jos din ea...........si are un numar care te duce cu gandul ca este a lui MFF
|
Re: Porsche Magnum
mai este unul in oradea, alb, arata si merge de rupe...
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:54. |
- Copyright 2026 4Tuning