![]() |
re: Comanda hobbyland.bg
... dupa razboi, multi eroi!
Saptamanile astea cat ne-am chinuit sa dam comanda abia gaseam pe cineva care repede se razgandea, acuma apareti toti ca ciupercile dupa ploaie ;) |
re: Comanda hobbyland.bg
Vreau si eu comanda, dar numai daca pot contacta pe cineva din buc
|
re: Comanda hobbyland.bg
se mai dau comenzi????
|
re: Comanda hobbyland.bg
Prima comanda a venit deja.
Glocked a zis ca mai vrea sa faca una curand, deci puteti vorbii cu el ;) |
re: Comanda hobbyland.bg
cine se mai baga la o comanda pe http://www.hobbyland.bg
asteptam doritori |
re: Comanda hobbyland.bg
Cine vrea sa faca comanda, ma gaseste la id: iftimeadrian88.
Conditiile in care se va desfasura comanda: 1. id de messenger si numar de telefon 2. codurile machetelor 3. banii pe card, inainte de a se da comanda 4. adresa 5. dau comanda imediat dupa ce scot toti banii de pe card * comanda de la bulgari vine in 2 zile. in functie de distanta si de cheremul postei romane, 2+3sau4 zile pana la casuta voastra. |
re: Comanda hobbyland.bg
si eu m-as baga la o comanda ...
|
re: Comanda hobbyland.bg
nu iau in considerare decat raspunsurile sigure. lucrez cu seriozitate si nu am chef sa ascult sau sa imi pierd vremea cu cineva care se va razgandi.
|
re: Comanda hobbyland.bg
hai ...suntem 3 pana acum...eu, glockedprod, liquido
hai si alti doritoti, ii asteptam...:D |
re: Comanda hobbyland.bg
glockedprod ai p.m.
|
Re: Comanda hobbyland.bg
Sticky pe termen nelimitat!
|
Re: Comanda hobbyland.bg
Cea mai buna idee in legatura cu thread-urile astea de comenzi din afara, ar fi ca in apropierea comenzilor sa primeasca sticky pentru a fi mai usor vizibile pentru cei interesati, iar in restul timpului sa fie normale.
...dar nu stiu daca are vre-un moderator timp/chef sa tot dea sticky-unsticky la infinit :-) |
Re: Comanda hobbyland.bg
As avea si eu 2 machete pe care le as vrea de pe site'ul asta....Daca pe site scrie 46Euro ( mercedes E Class 1/18 Minichamps) cat ma costa de fapt?? Cu tot cu transport in tara, transport la mine acasa, pret macheta si alte taxe ce or mai fi ??? Multumesc...
|
Re: Comanda hobbyland.bg
da, sof, tu intri la comanda, cine se mai baga?
|
Re: Comanda hobbyland.bg
+ eu...:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning