Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Timisoara (https://forum.4tuning.ro/39-timisoara.html)
-   -   Boicot Benzinărie (https://forum.4tuning.ro/39-timisoara/229427-boicot-benzinarie.html)

SpYk3 09-01-11 16:11

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by 2 Bad (Post 3941342)
Taranisme de genul merg doar la sate... Incercam sa fim civilizati pe-aici.

deci daca mergi in benzinarie si faci chestia asta nu esti civilizat nu?
Am facut la noi la "sat" chestia asta ,poate incercati si voi la oras.


Click !

cangri 10-01-11 23:40

Re: Boicot Benzinărie
 
Votati aici de la cine nu vom cumpara nimic in luna Februarie
vot

cangri 12-01-11 17:45

Re: Boicot Benzinărie
 
Participati la eveniment si pe Facebook.
Nu cumparati in Februarie de la Petrom/OMV

SpYk3 13-01-11 01:36

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by cangri (Post 3979006)
Participati la eveniment si pe Facebook.
Nu cumparati in Februarie de la Petrom/OMV

n-ai cu cine ! nu se "baga la tăranii"

emylio_6764 13-01-11 13:36

Re: Boicot Benzinărie
 
Stie cineva cand e urmatorul protest in Timisoara, as vrea sa particip si eu.

cangri 13-01-11 20:43

Re: Boicot Benzinărie
 
1 Attachment(s)
Sloganul Protestului in Lunile Februarie si Martie cand nimeni nu va cumpara ceva de la Petrom/OMV.

Batman1986 15-01-11 06:38

Re: Boicot Benzinărie
 
Haha prea tare poza :)))))

Aropo proteste si chesti AZI se tine un protest la stadionu dan Paltinisanu:


ATENTIE ATENTIE AZI 15.01.2011 la ora 12:30 LA STADIONU DAN PALTINISANU SE VOR TINE PROTESTELE INPOTRIVA MAJORARII PRETURILOR LA COMBUSTIBILI INCEPUTUL A FOST MARTI SEARA IN CARE A FOST BLOCATA O BENZINARIE IN TM COME AND JOIN US FORRR THE CAUSE!!!!!!!!!!!!!!! NU FITI FRAIERI CARE SUPORTA BATJOCURA STATULUI SI A MONOPOLUL PETROM-OMV SI NU DESCHID GURA !!!!!! ACUMA ESTE MOMENTUL DACA VREI SA SE SCHIMBE CEVA JOIN US!!!!

Group yahoo

http://groups.yahoo.com/group/protestcarburant/

Aparut si la stire oficeal protestu in TION

http://www.tion.ro/timisorenii-prega...10114-10264533

ChuckyOvi 15-01-11 15:25

Re: Boicot Benzinărie
 
In data de 14.01.2011 au fost prezente la boicotare urmatoarele orase :
1 Ploiesti
2 Constanta
3 Valcea
4 Galat
5 Deva
6 Sibiu
7 Iasi
8 Baia Mare
9 Tg Mures
10 Tg jiu
11 Brasov
12 Buzau
13 Tulcea
14 Cluj
15 Focsani

Speram ca la urmatoarea boicotare sa fie mai multe orase si mult mai multi soferi pentru a vedea si ei ca ne pasa.

Batman1986 15-01-11 19:23

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by ChuckyOvi (Post 3988003)
In data de 14.01.2011 au fost prezente la boicotare urmatoarele orase :
1 Ploiesti
2 Constanta
3 Valcea
4 Galat
5 Deva
6 Sibiu
7 Iasi
8 Baia Mare
9 Tg Mures
10 Tg jiu
11 Brasov
12 Buzau
13 Tulcea
14 Cluj
15 Focsani

Speram ca la urmatoarea boicotare sa fie mai multe orase si mult mai multi soferi pentru a vedea si ei ca ne pasa.

De Timisoara ai cam uitat in lista ta ??? eu zic ca a fost super reusit am fost multe masini aprox 30 daca nu 40 si au fost prezente realitatea TV, TVT89, Antena tv si altele ziare si am blocat OMV-str. cluj OMV-aradului si OMV-Lipovei

ChuckyOvi 15-01-11 19:30

Re: Boicot Benzinărie
 
Din cate am vazut mai inainte la tv , timisoara a facut astazi iesirea .. :)
Daca ma insel imi cer scuze de greseala

Batman1986 15-01-11 19:33

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by ChuckyOvi (Post 3988737)
Din cate am vazut mai inainte la tv , timisoara a facut astazi iesirea .. :)
Daca ma insel imi cer scuze de greseala

NU NU eu imi cer scuze am fost total pe langa cu data :)))) azi a fost iesirea adica data de 15 eu am gresit mii de scuze :P

ChuckyOvi 15-01-11 19:35

Re: Boicot Benzinărie
 
nici o problema , data viitoare incercati sa fiti pe aceeasi unda cu restul oraselor ... paguba va fi semnificativa
Una e sa blocam 20 de benzinarii intr`o zi si alta e sa blocam 40 daca se va face simultan.


All times are GMT +2. The time now is 21:04.

- Copyright 2026 4Tuning