![]() |
Re: BMW E46 320Ci
11000.
|
Re: BMW E46 320Ci
valabil.
|
Re: BMW E46 320Ci
10900.
|
Re: BMW E46 320Ci
Valabil.
|
Re: BMW E46 320Ci
10800.
|
Re: BMW E46 320Ci
10700 euro
|
Re: BMW E46 320Ci
10400 euro.
|
Re: BMW E46 320Ci
salut, ai niste poze cu interiorul?
|
Re: BMW E46 320Ci
Quote:
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-a/page-8.html |
Re: BMW E46 320Ci
Pret nou 10200 euro.
|
Re: BMW E46 320Ci
Valabil...
|
Re: BMW E46 320Ci
Pret de iarna....9800 euro.
|
Re: BMW E46 320Ci
9200 euro negociabil pret de iarna!!!!
|
Re: BMW E46 320Ci
Coupeul a fost inmatriculat prima oara in Romania de firma de leasing la 07.05.2007....iar eu am inchis leasingul si l-am inmatriculat pe numele meu la 15.07.2008
Precizez aceste detalii pentru ca cei interesati de masina sa stie ca noua lege a taxelor auto nu va afecta inmatricularea acestei masini .Cine va dori coupe-ul nu va fi obligat sa plateasca taxa de inmatriculare conform noii legi... |
Re: BMW E46 320Ci
9000 euro negociabil.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:51. |
- Copyright 2026 4Tuning