![]() |
Re: Old cars show in Quebec
V8 Visele tale se vor transforma in cosmar :)) charger de 68-69 in romania hahah numa daca tactu stapaneste rompetrolu :) si no gasesti tu pe aia in europa pana`i hau decat in colectii private si ma indoiesc ca iti poti tu permite cateva zeci de mii de euro pentru una :) o sa iti iei frumos un logan de 16v caca pisu de 110 cai parca din care vre-o 25 is morti si il vopsesti portocaliu si tragi pe el niste dunji si iaca chargeru de romania :))
Have Fun |
Re: Old cars show in Quebec
Quote:
locuiesc in canada si sa stii ca am mai vazut din cand in cand pe net chargere NERECONDITIONATE dar in stare de functionare la 20-30.000 (dolari canadieni) deci chiar imposibil de cumparat nu e !!! apropo de logan!!! prin anii 80 s-a importat dacia 1310 (si au luat teapa canadienii de la ceausescu) am auzit zvonuri ca vine loganu acuma... nu siu cat e de adevart dar iti promit ca daca ajunge aici imi dau masina la schimb pe un logan + diferenta de 125cp |
Re: Old cars show in Quebec
Stimate domnule ///V8///
daca locuiesti in canada am sa te rog sa te prezinti pe sectiunea noastra ;) si sa te invit sa fii mai activ pe topikurile 4tuning international avand in vedere ca mai sunt 2 colegi din aceeasi zona (+ ca exista un topik cu si despre canada) poate iese ceva frumos! o zi buna!! topik inchis asteptam noutati !!!!!!!!!!!!!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 23:22. |
- Copyright 2026 4Tuning