Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   Old cars show in Quebec (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/22883-old-cars-show-quebec.html)

draculas 05-10-06 07:54

Re: Old cars show in Quebec
 
V8 Visele tale se vor transforma in cosmar :)) charger de 68-69 in romania hahah numa daca tactu stapaneste rompetrolu :) si no gasesti tu pe aia in europa pana`i hau decat in colectii private si ma indoiesc ca iti poti tu permite cateva zeci de mii de euro pentru una :) o sa iti iei frumos un logan de 16v caca pisu de 110 cai parca din care vre-o 25 is morti si il vopsesti portocaliu si tragi pe el niste dunji si iaca chargeru de romania :))
Have Fun

///V8/// 06-10-06 06:53

Re: Old cars show in Quebec
 
Quote:

Originally Posted by draculas (Post 575394)
V8 Visele tale se vor transforma in cosmar :)) charger de 68-69 in romania hahah numa daca tactu stapaneste rompetrolu :) si no gasesti tu pe aia in europa pana`i hau decat in colectii private si ma indoiesc ca iti poti tu permite cateva zeci de mii de euro pentru una :) o sa iti iei frumos un logan de 16v caca pisu de 110 cai parca din care vre-o 25 is morti si il vopsesti portocaliu si tragi pe el niste dunji si iaca chargeru de romania :))
Have Fun

pai din moment ce am zis ca e <<de vis>> e clar ca nu mi-o pot permite:rolleyes2 cred ca toata lumea viseaza la ceva ce nu poate avea... asta inseamna ca o sa avem toti cosmaruri?
locuiesc in canada si sa stii ca am mai vazut din cand in cand pe net chargere NERECONDITIONATE dar in stare de functionare la 20-30.000 (dolari canadieni) deci chiar imposibil de cumparat nu e !!!
apropo de logan!!! prin anii 80 s-a importat dacia 1310 (si au luat teapa canadienii de la ceausescu) am auzit zvonuri ca vine loganu acuma... nu siu cat e de adevart dar iti promit ca daca ajunge aici imi dau masina la schimb pe un logan + diferenta de 125cp

CJ-01-WOB 06-10-06 17:45

Re: Old cars show in Quebec
 
Stimate domnule ///V8///
daca locuiesti in canada am sa te rog sa te prezinti pe sectiunea noastra ;)
si sa te invit sa fii mai activ pe topikurile 4tuning international avand in vedere ca mai sunt 2 colegi din aceeasi zona (+ ca exista un topik cu si despre canada) poate iese ceva frumos!
o zi buna!!


topik inchis asteptam noutati !!!!!!!!!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 23:22.

- Copyright 2026 4Tuning