Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   VIND MAI MULTE 1/18 (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/228301-vind-1-18-a.html)

Cozmescu-Alin 27-12-10 11:47

Re: VIND MAI MULTE 1/18
 
Free Up!

Am sa te rog de acum sa nu mai deschizi cate 10 thearduri pentru fiecare macheta la aceeasi scara pe care o vinzi.
O zi buna!

saizecisiopt 10-04-11 12:47

7 Attachment(s)
De vanzare:
FORD ,,Castrol''
Impecabil, are o singura problema-usor de rezolvat-roata pe stanga fata este rupta din pivot( :rolleyes2)-cutia a cazut de pe ceva.
Modelul este frantuzesc si are 18-20 ani vechime
Pret:125 lei.

De vanzare:
FORD ,,Coca-Cola''.
Producator SOLIDO. Scara 1/19.

Stare foarte buna, are 15 ani.

Pret 146 lei

De vanzare:

BMW la scara 1/24, produs de REVELL.
Stare foarte buna, din vitrina.
Produs inainte de 90. Arate ca nou.

Pret:79 lei

De vanzare :

PORSCHE 959

Produs de REVELL in 1988.
Stare foarte buna, din vitrina.
Pret 87 lei.



Nota moderator: pe viitor un singur post, nu 4 consecutive.

steaua23 10-04-11 19:23

Re: VIND MAI MULTE 1/18
 
Chevrolet-ul "pepsi" produs de Solido este destinat vanzarii ?

saizecisiopt 10-04-11 20:57

Re: VIND MAI MULTE 1/18
 
Buna seara!

A fost victima colaterala a sesiunii de fotografiere.Nu este de vanzare, imi pare rau.

saizecisiopt 15-04-11 20:06

Re: VIND MAI MULTE 1/18 si 1/24
 
12 Attachment(s)
De vanzare:
MACHETE LA SCARA 1/24:

GAZ -12(ZIM)-neagra:impecabila. 88 lei
VOLGA -1957 - alb-grena:impecabila: 70 lei
VOLGA-1957-verde:impecabila:68 lei
Volga1970--bleumarin:70 lei
Volga1970-neagra: 80 lei
CRYSLER LE BARON-85 lei
FORD CROWN VICTORIA taxi-88 lei
VW T2 BUS POLIZEI-100 lei
Ford shelby GT-88 lei
BMW 335 COUPE- silver-85 LEI
BMW 335 COUPE -albastru-82 lei
VW 1962 Fire Chief- 89 lei

saizecisiopt 28-04-11 16:08

Re: VIND MAI MULTE 1/18
 
5 Attachment(s)
De vanzare:

1.FORD CROWN VICTORIA-police cruiser-1/24-85lei
2.CHEVROLET CAPRICE-fire chief-1/24( ??)-85 lei
3.SKODA OCTAVIA-civila-1/24-75 lei
4.CHEVROLET BLAZER-civil-/24-73 lei
5.CAR TRAILER-1/24-66 lei

Fac reduceri numai pentru mai multe bucati.
Nu fac schimburi.

saizecisiopt 28-04-11 16:13

Re: VIND MAI MULTE 1/18 si 1/24
 
Quote:

Originally Posted by saizecisiopt (Post 4258976)
De vanzare:
MACHETE LA SCARA 1/24:

GAZ -12(ZIM)-neagra:impecabila. 88 lei
VOLGA -1957 - alb-grena:impecabila: 70 lei
VOLGA-1957-verde:impecabila:68 lei
Volga1970--bleumarin:70 lei
Volga1970-neagra: 80 lei
CRYSLER LE BARON-85 lei
FORD CROWN VICTORIA taxi-88 lei
VW T2 BUS POLIZEI-100 lei
Ford shelby GT-88 lei
BMW 335 COUPE- silver-85 LEI
BMW 335 COUPE -albastru-82 lei
VW 1962 Fire Chief- 89 lei

:arrow::arrow:VANDUT:VW FEURWEHR
:VW VW POLIZEI
:CRYSLER LE BARON
:una VOLGA NEAGRA(dar mai sunt!!)
:una GAZ(dar mai sunt)

saizecisiopt 02-05-11 21:25

Re: VIND MAI MULTE 1/18
 
2 Attachment(s)
De vanzare:
Lot SIKU -impecabil, fara ambalaj.Emise in 1988 in Germania, cumparate in 92.
Pret:85 lei.


All times are GMT +2. The time now is 03:43.

- Copyright 2026 4Tuning