Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

danutsuu 03-01-11 23:15

Re: Machete si... soferii lor
 
Foarte amuzant "soferul" tau fed...parca e rick astley, pe care majoritatea s-ar putea sa il stiti sub numele de rock roll.

FED express 04-01-11 09:28

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by danutsuu (Post 3951345)
Foarte amuzant "soferul" tau fed...parca e rick astley, pe care majoritatea s-ar putea sa il stiti sub numele de rock roll.

:lol: aia mi-a placut la el cand l-am vazut in poze...
never gonna give you up nu? :rockon:

danutsuu 04-01-11 15:38

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3951877)
never gonna give you up nu? :rockon:

exact...faimosul citat " ya haz been rick roll'd"

DTH 04-01-11 18:34

Re: Machete si... soferii lor
 
Foarte frumoase machetele şi figurinele acestora care s-au potrivit de minune :D

Xenomorph 07-02-11 19:53

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Credeati ca a murit topicul? Naaaaah, doar a cazut victima unui caz acut de lene...

Episodul 5:
“Care dintre voi era smardoiul care facea glume cu Hello Kitty?!”

Macheta: BMW 318is E36 (producator: UT Models 1:18 )
Figurina: personaj din seria manga Crows X Worst – Blacklist (productor: Organic; material: rasina)

model collector 07-02-11 20:50

Re: Machete si... soferii lor
 
Eu zic sa treci pe la prezentari machete, ca ai machete foarte tari. Super combinatia!

GrAnDe 07-02-11 20:50

Re: Machete si... soferii lor
 
Felicitari ! :shock:

Xenomorph 07-02-11 20:59

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4063568)
Eu zic sa treci pe la prezentari machete, ca ai machete foarte tari. Super combinatia!

Multumesc. Daca as promite ca onorez invitatia si la sectiunea de prezentari, mi-e ca ma fac de rusine, dat fiind ca nu prea am timp si sunt pasibil sa adorm cu capul pe tastatura in timp ce scriu... :( Voi incerca, totusi.

model collector 07-02-11 21:01

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by Xenomorph (Post 4063619)
Multumesc. Daca as promite ca onorez invitatia si la sectiunea de prezentari, mi-e ca ma fac de rusine, dat fiind ca nu prea am timp si sunt pasibil sa adorm cu capul pe tastatura in timp ce scriu... :( Voi incerca, totusi.

Macar o macheta pe saptamana:-)

radu_rs 16-02-11 13:58

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Hey sexy mama!

Xenomorph 31-05-11 19:48

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Mana sus cine credea ca nu o sa mai apara vreun update! Ok, ok, lasati mainile jos, ca nu se mai vad cei din spate... :)

Episodul 6:

“I came here to kick ass and chew bubblegum... and I'm all out of gum!”

Macheta: 1967 Ford Fairlane 347SC Streetfighter (producator: GMP 1:18 )
Macheta moto din fundal: Harley-Davidson V-Rod (aproape integral metalica, producator ERTL 1:18 )
Figurina: personaj din seria manga Crows X Worst – Blacklist (productor: Organic; material: rasina)

steaua23 31-05-11 19:50

Re: Machete si... soferii lor
 
Nota 10 de la mine :)

Machetele sunt fenomenale :shock:

model collector 31-05-11 20:00

Re: Machete si... soferii lor
 
Frumos! Harley este la inaltime!

FED express 31-05-11 20:09

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Am voie sa pun si eu una?

A plecat tanti la plimbare...:lol:

Xenomorph 31-05-11 20:23

Re: Machete si... soferii lor
 
Thx pt. comentarii!

@FED_express: "Anakineeeee, stai ca vin si eu acu'!!! Ma tzinu Yoda de gargara shi n-am putut pleca, 'r-al dreaq!" :)

On topic - normal ca poti posta poze, chiar te rog!


All times are GMT +2. The time now is 13:50.

- Copyright 2026 4Tuning