![]() |
Re: 23 septembrie - Calarasi
sa-mi trag una...
pe 23 sunt la nunta... in Calarasi |
Re: 23 septembrie - Calarasi
am vb cu sgm-u si el zice ca sar putea sa nu fie curse !!!!!!!!
|
Re: 23 septembrie - Calarasi
nici nu mai este... hal de legale ce se mai fac si al noi... te apuca rasul:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:38. |
- Copyright 2026 4Tuning