![]() |
E diesel ma sau nu???
K dak e diesel nici tractat de avion n`are shanse in fatza lu` B|shop! :lol: |
bbba are , e 1.9 tdi .
|
Re:
Quote:
|
sper ca am fost luat in serios ... astept pierzatorul la linia de start :twisted:
|
asta poate sa-ti zica poli ..... nush , stiu ca are cip , filtru , evacuare probabil ... nush .. cert e ca se tzine bine , chiar de uneori ... castiga , o data , sau de 2 ori , nu mai stiu
|
Baietzi... in sfirshit!!! :twisted:
Pariez pe al nostru!! :wink: Shi de obicei nu spun prostii! :twisted: Dar Bishop daca il batzi ... te astept ... OFICIAL! :twisted: Diesel Power! (golf) :wink: |
nu stiu ce sa zic.....ii tare si dieselu ca si cuplu..eu zic ..ca sanse are......dar ca am avut 2 vr6...pariez pe vr6.... :) si sunt sigur ca nu o sa fiu dezamagit.. :?
|
Pana la urma, distractia e baza... Poate tocmai de aia a si acceptat omul cu Golful... Bafta la amandoi !!! Dar pariez tot pe vr6... :wink:
|
Ne-am dat de 5 ori... 3 am facut doua mi-am luat-o... cele doua au fost in felul urmator... ma baga in bordura si am franat si ultima oara nu aveam ulei la masina.
Ce-o fi o fi :) |
Trebuie sa va datzi pe 400 de metri.... asha e corect!
Daca il faci... sper sa mah onorezi! :twisted: |
bah ... bishoape ... yo itZi zik de acuma ... lasa-tZi roata de rezerva shi bancheta acasa ... :D ... kiddin' ... :P:P:P
ideea e ca mashinutZa fuge ssszuper bine ... de la 130 omu a urcat-o la un 150 ... 160 ... dar are cuplul ala nesimtZit ... care face toata jmekeria ... shi pe 400 de m ... e destul de avantajat ... + si shoferu a mai invatZat sa ii dea ... dar oricum ... om trai shi om vedea ... sa vedem ce-o sa fie!!! :D |
Dak e nevoie las si masina acasa si alerg la o line de 100m cu el... acolo garantat eu castig :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
hahahahahhaa ... CWN`u's BACK ...
Bishoape .... na nene ca mai ai o provocare pe viitor :P ... Diesel Power :lol::lol::lol::lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 14:06. |
- Copyright 2026 4Tuning