Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   VR6 (4SpeedSquad) vs Golf Galben (Insomnia) (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/2258-vr6-4speedsquad-vs-golf-galben-insomnia.html)

CT-87-ADY 29-10-04 16:01

E diesel ma sau nu???
K dak e diesel nici tractat de avion n`are shanse in fatza lu` B|shop! :lol:

EvLSant0S 29-10-04 16:09

bbba are , e 1.9 tdi .

CT-87-ADY 29-10-04 17:07

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
bbba are , e 1.9 tdi .

:? si ce are asha tare la el :roll: de are 2pew sa se dea cu 2.8L V6?? :lol: :lol:

Morro 29-10-04 17:09

sper ca am fost luat in serios ... astept pierzatorul la linia de start :twisted:

EvLSant0S 29-10-04 17:40

asta poate sa-ti zica poli ..... nush , stiu ca are cip , filtru , evacuare probabil ... nush .. cert e ca se tzine bine , chiar de uneori ... castiga , o data , sau de 2 ori , nu mai stiu

ducu 29-10-04 21:11

Baietzi... in sfirshit!!! :twisted:
Pariez pe al nostru!! :wink:
Shi de obicei nu spun prostii! :twisted:

Dar Bishop daca il batzi ... te astept ... OFICIAL! :twisted:

Diesel Power! (golf)
:wink:

catalin rs4 29-10-04 22:41

nu stiu ce sa zic.....ii tare si dieselu ca si cuplu..eu zic ..ca sanse are......dar ca am avut 2 vr6...pariez pe vr6.... :) si sunt sigur ca nu o sa fiu dezamagit.. :?

Hondarul 29-10-04 23:54

Pana la urma, distractia e baza... Poate tocmai de aia a si acceptat omul cu Golful... Bafta la amandoi !!! Dar pariez tot pe vr6... :wink:

B|shOp-VR6 30-10-04 01:36

Ne-am dat de 5 ori... 3 am facut doua mi-am luat-o... cele doua au fost in felul urmator... ma baga in bordura si am franat si ultima oara nu aveam ulei la masina.

Ce-o fi o fi :)

ducu 30-10-04 01:50

Trebuie sa va datzi pe 400 de metri.... asha e corect!
Daca il faci... sper sa mah onorezi! :twisted:

polifem 30-10-04 01:52

bah ... bishoape ... yo itZi zik de acuma ... lasa-tZi roata de rezerva shi bancheta acasa ... :D ... kiddin' ... :P:P:P

ideea e ca mashinutZa fuge ssszuper bine ... de la 130 omu a urcat-o la un 150 ... 160 ... dar are cuplul ala nesimtZit ... care face toata jmekeria ... shi pe 400 de m ... e destul de avantajat ... + si shoferu a mai invatZat sa ii dea ...

dar oricum ... om trai shi om vedea ... sa vedem ce-o sa fie!!! :D

B|shOp-VR6 30-10-04 02:50

Dak e nevoie las si masina acasa si alerg la o line de 100m cu el... acolo garantat eu castig :lol: :lol:

Zyx 30-10-04 03:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
bbba are , e 1.9 tdi .

:? si ce are asha tare la el :roll: de are 2pew sa se dea cu 2.8L V6?? :lol: :lol:

Cat tupeu iti trebuie sa te dai cu o masina k a lui Bishop?! Cam cat...? Nu vreau sa se inteleaga gresit... dar... un diesel de aceeasi putere (~180)sta langa el sau chiar putin mai in fata... Io, sincer... daca as mai avea un 1.9TDI as provok si un S2000... Pe bune... Sincer! Si, nu se stie cand o sa vedeti asta... Sau altele de genul asta...

Zyx 30-10-04 03:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Morro\"
sper ca am fost luat in serios ... astept pierzatorul la linia de start :twisted:

vs. ce masina... mai exact ce motor si putere? Ca iti spun io cine castiga...

polifem 30-10-04 08:44

hahahahahhaa ... CWN`u's BACK ...

Bishoape .... na nene ca mai ai o provocare pe viitor :P ...

Diesel Power :lol::lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 14:06.

- Copyright 2026 4Tuning