Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - hoscoialf (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/225347-machete-lucru-hoscoialf.html)

SOF320 04-12-10 22:01

Re: Machete in lucru - hoscoialf
 
Quote:

Originally Posted by hoscoialf (Post 3870648)
Multumesc esti foarte de treaba :)

Da mi PM cu ce ti ar trebui si zi mi cum si unde sa ti le trimit

hoscoialf 05-12-10 10:25

Re: Machete in lucru - hoscoialf
 
6 Attachment(s)
Buna dimi am mai lucrat la el ceva asa ca lasati pareri!!!!

SOF320 05-12-10 17:23

Re: Machete in lucru - hoscoialf
 
Super tare...trebuie sa fie Black Edition asta...negru-geamuri negre-jante negre.....Pimp my Ride X !! :)):):):)

hoscoialf 05-12-10 18:06

Re: Machete in lucru - hoscoialf
 
Mersi o parere buna :)

hoscoialf 05-12-10 18:54

Re: Machete in lucru - hoscoialf
 
6 Attachment(s)
Mi-am luat o poxilina si i-am astupat gaurile care se vedeau din carton si a iesit deva si dati-mi mai multe pareri!!!!!

hoscoialf 05-12-10 21:00

Re: Machete in lucru - hoscoialf
 
Va rog sa ma ajutati cu poxilina asta ca nu stiu cu ce s-o finisez!!!!?????

SOF320 05-12-10 22:00

Re: Machete in lucru - hoscoialf
 
Ai incercat cu o bricheta? :D Stii ce frumos se finiseaza ? Nu mai ramane nicio imperfectiune...chiar niciuna crede ma!!!

DTH 05-12-10 22:05

Re: Machete in lucru - hoscoialf
 
Cea mai tare machetă de pe forum :shock: bravooo !!!

Eu zic să te mai documentezi despre cum se lucrează pe tema asta ;)

cheder 05-12-10 22:43

Re: Machete in lucru - hoscoialf
 
1 Attachment(s)
:yikes::yikes::weirdfacepustiule nu cred ca mai are rost sa continui la maculatura aia, sa ne intalnim intr-o zii sa iti dau un trabi destul de frumusel cadou

hoscoialf 06-12-10 08:59

Re: Machete in lucru - hoscoialf
 
Multumesc foarte mult dar raman cu rabla mea v-a fii bomba pe rotiiiiii!!!!!!!!!!!!!11:))

myaytza 06-12-10 10:58

Re: Machete in lucru - hoscoialf
 
......aaaaa:shock:.....scuza-ma dar "maculatura" aia nu mai arata a masina DELOC:x...crede-ma....mai bine o lasai asa si te apucai de una mai buna...:???:

FED express 06-12-10 14:08

Re: Machete in lucru - hoscoialf
 
Quote:

Originally Posted by hoscoialf (Post 3874416)
Multumesc foarte mult dar raman cu rabla mea v-a fii bomba pe rotiiiiii!!!!!!!!!!!!!11:))

cumpara-ti o petarda si pune-o sub cartonul ala, sa vezi ce bomba va fi...

nu stiu cum ti-a venit ideea sa pui poxilina pe un carton ca ala, fara macar sa stii cum se lucreaza cu ea, mare greseala.ai face bine sa-l pui pe foc si sa incerci sa faci altul, dar sa te documentezi inainte...
p.s:ce poxilina ai luat de e asa alba, sau nici macar nu ai amestecat-o...:eyebrow:

hoscoialf 06-12-10 18:52

2 Attachment(s)
buna,buna asta....pacat ,,ca e ilegale,,(nu vreau sa te supar cu comentul meu dar si eu cand am facut o,,bomba pe roti,,am tacut si am inghitit in sec vizionandu-mi,,petarda,,descurajat...)Parerea mea e ca mai bine modifici o macheta ori faci una din tabla(arata cam calicatura ,dar merge):D...orcum succes in continuare....buna asta cu petarda !!!

Inghit cat pot am doar 13 ani de unde sa stiiuuu!!!!!!

Acum si cu jante!!!!!!!














putin suparat!!

X1190 06-12-10 20:10

Re: Machete in lucru - hoscoialf
 
sincer....................
arata exraordinar de naspa...
mai ai de finisat acolo o gramada...
vorba celorlalti,daca nu sti cum se lucreaza cu poxilina,de ce ti-ai cumparat si ai aplicat-o deja?
Oricum...bafta....

hoscoialf 06-12-10 20:33

Re: Machete in lucru - hoscoialf
 
Multumesc o sa incerc so finisez !!!!


All times are GMT +2. The time now is 19:11.

- Copyright 2026 4Tuning