![]() |
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
Deci...cum sari de la peugeot 206 la mitshubishi EVO IX ???
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
frate sincer te apuci sa faci muncesti pe undeva unde e bine !! dupa aia faci niste baniori pe lanag dfupa care un imprumut la banca si dupa ai pleci in "nemtzia " si iti iei evo IX!!!
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
p masina asta da bine orice iai face :X:X e pur si simplu superba :X iar cu kittu asta e si mai superba..negru alb supeeer
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
Chiar as vrea sa vad kitu ala si pe o masina de la noi bin batatura...da cine stie? care vreau n-au bani...care au bani isi iau audi, mercedes, bmw si alte masini scumpe :-<
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
evo alb de sus din poze reiese ca ii un evo 8 nu evo 9, a mai atras cineva atentia pe forum la treaba asta,mie imi place evo-ul si astept evo x pe piata la noi si baieti ,daca ma mai sponsorizeaza si batranu , cu ce mai am eu schimb cocosatul din 2003 pe un evo x . mai puneti care aveti poze cu masina asta indiferent ce este : evo 7 , 8 , 9, x.
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
super tare, nice veryyy..:D:D
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
e foarte mijto...imi place mult de tot.albul o prinde foarte bine...
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
E bestiala...daca o sa o vad pe strada mi-e frica sa nu fac un stop cardiac....dar daca nu fac lacrimile precis imi dau...nu chear ca dupa un SL 65 AMG,dar...e tare si evoul asta.
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
mda toti asteptati evo X dar oare stiti voi ca motoru 4G63 de pe evo 8 si respectiv 9 rezista mult mai bine decat noul motor din evo x care este din aluminiu si nu din otel forjat evacuare este in spate catre firewall ceea ce imiedica folosirea turbinelor mari fara decupari din tabla iar motorul rezista pana la un anumit punct , ca si caroserie si design este frumoasa dar ca si fiabilitate pentru modificari este slaba ! eu prefer evo 8MR l-am avut si cred ca tot la unu de ala ma intorc !
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
foarte tare evo-ul...shi culorile o prind foarte bine
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
De-a dreptul dementiala...o frumusete..
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
ceva deosebit. dar indiferent cat ar costa eu unu nu as schimba nimic la exterior fata decum arata originalul. mai bine merita investiti banii sub capota ca este loc suficient.Aceasta este umila mea parere.
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
am fost cu unu de are evo x da de ala mai lenes cu motor de 1,5 benzinar da imi place cum se aseaza pe drum
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
ala nu e evo, e lancer simplu
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:05. |
- Copyright 2026 4Tuning