Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mitsubishi tuning (https://forum.4tuning.ro/155-mitsubishi-tuning.html)
-   -   Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed (https://forum.4tuning.ro/155-mitsubishi-tuning/22532-mitsubishi-evo-ix-chargespeed.html)

LAV77 14-01-07 01:07

Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
 
Deci...cum sari de la peugeot 206 la mitshubishi EVO IX ???

Blondu_little_206 16-01-07 13:20

Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
 
frate sincer te apuci sa faci muncesti pe undeva unde e bine !! dupa aia faci niste baniori pe lanag dfupa care un imprumut la banca si dupa ai pleci in "nemtzia " si iti iei evo IX!!!

Cosmin* 28-04-07 01:21

Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
 
p masina asta da bine orice iai face :X:X e pur si simplu superba :X iar cu kittu asta e si mai superba..negru alb supeeer

_SSS_ 04-05-07 22:19

Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
 
Chiar as vrea sa vad kitu ala si pe o masina de la noi bin batatura...da cine stie? care vreau n-au bani...care au bani isi iau audi, mercedes, bmw si alte masini scumpe :-<

pedros 15-05-07 16:44

Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
 
evo alb de sus din poze reiese ca ii un evo 8 nu evo 9, a mai atras cineva atentia pe forum la treaba asta,mie imi place evo-ul si astept evo x pe piata la noi si baieti ,daca ma mai sponsorizeaza si batranu , cu ce mai am eu schimb cocosatul din 2003 pe un evo x . mai puneti care aveti poze cu masina asta indiferent ce este : evo 7 , 8 , 9, x.

mareo 16-06-07 09:53

Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
 
super tare, nice veryyy..:D:D

FLAME 17-08-07 12:01

Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
 
e foarte mijto...imi place mult de tot.albul o prinde foarte bine...

alexdragos31 10-09-07 23:53

Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
 
E bestiala...daca o sa o vad pe strada mi-e frica sa nu fac un stop cardiac....dar daca nu fac lacrimile precis imi dau...nu chear ca dupa un SL 65 AMG,dar...e tare si evoul asta.

draculas 09-10-07 21:12

Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
 
mda toti asteptati evo X dar oare stiti voi ca motoru 4G63 de pe evo 8 si respectiv 9 rezista mult mai bine decat noul motor din evo x care este din aluminiu si nu din otel forjat evacuare este in spate catre firewall ceea ce imiedica folosirea turbinelor mari fara decupari din tabla iar motorul rezista pana la un anumit punct , ca si caroserie si design este frumoasa dar ca si fiabilitate pentru modificari este slaba ! eu prefer evo 8MR l-am avut si cred ca tot la unu de ala ma intorc !

FLAME 11-10-07 12:43

Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
 
foarte tare evo-ul...shi culorile o prind foarte bine

skoda boy 08-12-07 20:37

Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
 
De-a dreptul dementiala...o frumusete..

draculas 25-12-07 20:52

Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
 
http://myspacetv.com/index.cfm?fusea...deoid=24543851

asta inseamna tuning !

R M B 29-02-08 17:19

Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
 
ceva deosebit. dar indiferent cat ar costa eu unu nu as schimba nimic la exterior fata decum arata originalul. mai bine merita investiti banii sub capota ca este loc suficient.Aceasta este umila mea parere.

shumyfi 08-03-08 21:33

Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
 
am fost cu unu de are evo x da de ala mai lenes cu motor de 1,5 benzinar da imi place cum se aseaza pe drum

radu_lkv 09-03-08 13:00

Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
 
ala nu e evo, e lancer simplu


All times are GMT +2. The time now is 01:05.

- Copyright 2026 4Tuning