![]() |
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
ON: Eu zic sa nu faci prostia cu GPL.... mai putin de atat cat vrei sa iti consume?? |
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
sincer ,. mai documenteaza-te . cat daca ,,, erai ok ... putea sa-ti trimita oricine in privat ceva . tu ai anulat mesageria privata , ca am incercat de 3 ori , ca sa-ti faci o ideie , sa ai habar , asta ca sa nu supar pe cineva pe aici , moderatori , admin , dar imi cer scuze fata de ei de ceeace o sa postez acum , , cat si oi rugaminte la ei , daca pot pune , [afilia linkul nostru la topikul Mazda . Ms.] ... ok revenim ... vad ca esti din Buc. ... vin-o la intalnire , si-ti poti face o ideie , daca merita sau nu ... poti intreba pe posesorii de mazda ., te asteptam ,. uite link , vezi discutii,intalniri mazda.
http://www.mazda323club.myforum.ro/ |
Re: inca o mAzDa 323 F
sunt jante pe 17 pe mazda 323f este una chiar si in craiova
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Baieti, apropo de piese pt mazda. Nu stiti pe la cine as putea gasi un amortizor stanga fata?
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
6 Attachment(s)
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:27. |
- Copyright 2026 4Tuning